На Одещині 15-мільйонний тендер віддали створеній два місяці тому компанії

Ремонт укриття на Одещині

Управління містобудування, землевпорядкування та комунального майна Біляївської міської ради в Одеській області оголосило тендер на проведення ремонту підвального приміщення в місцевому будинку культури. На ремонтні роботи з бюджету виділили 15 мільйонів гривень.

Про це стало відомо з системи електронних закупівель Prozorro, передає Nikcenter.

Закупівля відбулася у форматі відкритих торгів з особливостями. У тендері взяли участь дві компанії – товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельно-торгова компанія “Будтехно Плюс” та товариство з обмеженою відповідальністю «Білд-Про».

В результаті аукціону підряд отримала компанія ТОВ “Будівельно-торгова компанія “Будтехно Плюс”. Цікавим є той момент, що товариство зареєстрували лише у квітні 2024 року. Його власницею є мешканка Крижанівки Анастасія Руда.

Після підписання договору компанія зобов’язується завершити усі ремонтні роботи до 15 жовтня. Біляївська міська рада оплатить підприємству за послуги 14,5 мільйона гривень.

Варто додати, оскільки процедура проходила як відкриті торги з особливостями, застосовувалися скорочені строки. Зокрема, на період подання пропозицій відведено сім календарних днів, на оскарження кваліфікації – п’ять календарних днів.

Зазначимо, в Одеській області мають намір відремонтувати дорогу за 78 мільйонів гривень. Служба автомобільних доріг оголосила тендер щодо капітального ремонту дороги загального користування.

Підрядник відремонтує ділянку дороги місцевого значення О161320 /Р-55/ – Доброслав – /Обхід м.Одеси/ на км 33+640 – км 34+120 в Одеській області.

Служба автомобільних доріг безпосередньо підпорядковується департаменту капітального будівництва Одеської ОДА. І хоча під стінами міської ради ледь не кожної неділі проходять акції протесту проти необґрунтованого витрачання коштів у воєнний час, в обласній адміністрації все ж витрачають бюджет всупереч громадській думці.

Компанію сина ректора ЧНУ знову впіймали на змові під час участі в тендері з реконструкції школи. Адміністративна колегія Антимонопольного комітету перевірила тендер з реконструкції будівлі одного з навчальних закладів Миколаєва. Учасниками тендеру були товариство «Ребіш Смарт» та КНПВ «Тріботехніка». Обидві компанії Антимонопольний комітет оштрафував на 136 тисяч гривень за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

закупівля, Одеські новини, підрядник, ремонтні роботи, тендер

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER