Компанію сина ректора ЧНУ знову впіймали на змові під час участі в тендері з реконструкції школи
Адміністративна колегія Антимонопольного комітету перевірила тендер з реконструкції будівлі одного з навчальних закладів Миколаєва. Учасниками тендеру були товариство «Ребіш Смарт» та КНПВ «Тріботехніка».
Про це повідомили в пресслужбі Антимонопольного комітету, передає Nikcenter.
Департамент енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради оголосив тендер ще у 2018 році. Як з’ясувалося, товариство «Ребіш Смарт» змовилося з КНПВ «Тріботехніка» під час підготовки та участі в торгах.
Дії учасників тендеру визнали порушенням законодавства про захист економічної конкуренції через узгоджену поведінку і спотворення результатів закупівлі.
Товариство «Ребіш Смарт» та КНПВ «Тріботехніка» Антимонопольний комітет оштрафував на 136 тисяч гривень. Варто додати, через виявлену змову та притягнення до адміністративної відповідальності підприємствам зобов’язані відмовити в наступній участі у торгах.
Зазначимо, компанія «Тріботехніка», що належить сину ректора миколаївської «могилянки» Юрію Клименку, у 2023 році отримала майже 2 млн грн на «тротуарних» підрядах у Миколаєві. Адміністрація Заводського району уклала один із контрактів із фірмою, попри те, що Антимонопольний комітет викрив її в тендерних змовах. Зокрема, АМКУ встановив наявність змови між КНВП «Тріботехніка» та ТОВ МАБП «Тандем» на тендері в Южноукраїнську.
Журналісти Nikcenter в розслідуванні «Чотири гектари бруківки за рік: хто і скільки заробляє на тротуарах у Миколаєві під час війни» детально розповідали про закупівлі бруківки із початку 2023 року.
Раніше повідомлялося, що син ректора миколаївської могилянки влаштовував тендерні змови зі своєю тещею. Місцевий підприємець Юрій Клименко, бере участь у тендерах разом зі своєю тещею Наталією Овсянниковою, на яку переписали одну з його компаній та оформили ФОП. Тендерні змови родичі влаштовували щонайменше двічі, завдяки чому фірмі Клименка дісталось 5,4 млн грн з бюджету міста.
Теща із зятем «конкурували» за закупівлю послуг зі збирання, перевезення і утилізації шин з території району. На це з бюджету планували витратити 921 тис. грн, проте зрештою закупівлю скасували.
Однак у вересні 2020 року родичі все ж розділили між собою велику бюджетну закупівлю на 5,4 млн грн від КП Миколаївської міськради «Капітальне будівництво міста Миколаєва».
антимонопольний комітет, закупівля, змова, миколаїв, тендер, Тріботехніка
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою