На Одещині посадовці розтратили понад мільйон на створенні хабу для ветеранів війни

Махінації з будівництвом хабу для ветеранів на Одещині

Поліція відкрила кримінальне провадження через розтрату коштів працівниками Доброславської селищної ради в Одеській області. Посадовці замовили у підприємця послуги з капітального ремонту приміщення.

Про це повідомляє «Антикорупційний вимір», передає Nikcenter.

Посадовці запланували ремонт адміністративної будівлі, де в майбутньому повинен був розміститися хаб для ветеранів війни та членів їхніх сімей. За ремонтні роботи підприємцю виплатили 1,4 мільйона гривень.

Проте, капітальний ремонт в адміністративному приміщенні давно провели та оплатили. Про це є інформація в системі електронних закупівель Prozorro. Махінації з ремонтними роботами зацікавили правоохоронців.

В тексті судової ухвали йдеться про те, що чиновники сільської ради діяли в інтересах підприємця уклали з ними ще один договір. Хоча, бізнесмен вже отримав оплату за попередніми договорами, що стосувалися ремонту одного і того ж приміщення.

Слідство вважає, що підприємець привласнив гроші, оплачені з бюджету територіальної громади. В результаті чого Доброславська селищна рада зазнала збитків у великих розмірах під час воєнного стану.

Наразі у кримінальному провадженні проводять будівельно-технічну експертизу, яка зможе відповісти на питання чи в повному об’ємі виконані ремонтні роботи та чи відповідають вони звітним документам.

Правоохоронці оглянули адміністративне приміщення, де тричі проводили капітальний ремонт. Закупівля пройшла без використання електронної системи. Як з’ясувалося усі роботи протягом 2024 року виконував підприємець Іван Волощук. Загалом за час своєї діяльності бізнесмен уклав 78 договорів з бюджетними організаціями та отримав виплати на суму більш як 22 мільйони гривень.

Цікавим є той факт, що підприємець оскаржував у Господарському суді невиплату Доброславською селищною радою коштів саме у тій сумі, яку поліція вважає необгрунтовано виплаченими.

Нагадаємо, директор оборонного підприємства з Миколаївщини причетний до розтрати 2 млн гривень. Оборонне підприємство на початку 2021 року уклало договір з товариством з обмеженою відповідальністю. За договором державне підприємство повинне було отримати послуги з модернізації стендів.

Раніше повідомлялося, що на Миколаївщині судитимуть посадовця, який допустив розтрату 2,4 мільйона гривень. На вирок суду очікуватиме член виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради в Миколаївській області. Посадовець допустив зловживання під час закупівлі автомобілів.

кримінальне провадження, Одеські новини, посадовець, ремонтні роботи, розтрата, тендер

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER