Для ліцею в Одеській області збудують укриття за 17 млн гривень

Будівництво укриття в Подільському ліцеї №6

Подільський ліцей №6 в Одеській області отримає нове укриття для забезпечення безпеки учнів навчального закладу. Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради оголосив новий тендер.

Про це стало відомо з сайту Подільської міської територіальної громади, передає Nikcenter.

Для потреб ліцею збудують швидкоспоруджувальні захисні споруди цивільного захисту. Підрядник, якого оберуть в міській раді, зобов’язаний завершити усі роботи до 1 серпня 2024 року.

В тендерній документації замовник визначив, що планується провести роботи з мурування та укріплення стін, сходів, встановлення системи оповіщення про повітряну тривогу та облаштування укриття меблями, сантехнікою та електрикою. До обов’язків компанії підрядника входитиме також фарбування стелі та стін.

Загалом на будівництво укриття  планують витратити 17,1 мільйона гривень, з яких більшість – це кошти міського бюджету.

«Кошти на його спорудження в розмірі 14,5 млн грн будуть виділені з обласного бюджету, а решта – з міського. Прийняття цього рішення дозволить пришвидшити початок будівництва укриття для навчального закладу», – розповіли в Подільській міській раді.

Водночас троє депутатів від «Європейської солідарності» не підтримали виділення коштів на будівництво укриття для ліцею №6.

Нагадаємо, фірма депутата обласної ради будуватиме укриття на Одещині за 56 млн гривень. Департамент капітального будівництва Одеської ОДА провів тендер на будівництво укриття в Подільську.

Єдиним учасником закупівлі було товариство з обмеженою відповідальністю «Березівкаагрошляхбуд», з яким департамент Одеської ОДА уклав договір про проведення ремонтних робіт. Укриття збудують до кінця 2024 року. Керівником компанії переможця є Князь Хачатрян – депутат Одеської обласної ради.

Раніше повідомлялося, що на Миколаївщині управління освіти закупляє меблі для укриттів за 2 млн гривень. Управління освіти Южноукраїнської міської ради оголосило тендер на закупівлю меблів для п’яти навчальних закладів міста. З бюджету планується витратити 2 мільйони 195 тисяч гривень.

Для місцевих ліцеїв закупляють 1100 штук двомісних лавок зі спинкою та 49 штук стінок «Органайзер». Загалом вартість одного виробу склала 1,9 тисячі гривень. Меблі поставлять у навчальні заклади до 10 липня 2024 року.

бюджетні кошти, закупівля, захисні укриття, навчальні заклади, Одеські новини, тендер

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER