Депутат Одеської міської ради в 2022 році отримав подарунків на 87 мільйонів гривень – декларація

Декларація Василя Ієремії

Депутат міської ради Одеси Василь Ієремія, який представляє партію Труханова «Довіряй ділам», в перший рік повномасштабного вторгнення отримав у подарунок 21 об’єкт нерухомості, серед яких квартири та нежитлові приміщення в обласному центрі.

Про це стало відомо з декларації депутата, передає Nikcenter.

Цікаво, що 18 об’єктів нерухомості Василь Ієремія отримав у подарунок в один день – 27 травня 2022 року. В декларації депутат вказав, що основні доходи в нього від підприємницької діяльності. Їхня сума – 9 мільйонів 332 тисячі гривень.

Окрім подарунків у вигляді будинків та квартир, стало відомо про появу у Василя Ієремії двох нових об’єктів нерухомості в Дубаї. Виявляється депутат будує дві квартири в ОАЕ.

Загалом 2022 рік був надзвичайно вдалим для посадовця, адже він отримав у власність 8 квартир, 14 нежитлових приміщень, будівлю дитячого центру культури та спорту, частину будівлі адміністративно-торгівельного центру, житловий будинок і земельні ділянки. Уся нерухомість знаходиться на території Одеси та Одеської області.

Також депутат міської ради є власником чотирьох юридичних осіб: «Сімейна інвестиційна компанія», «ДАБЛ ФЕНТЕЗІ», «Підприємство Брунса» та «Технобіоніка». Додатково Василь Ієремія є співвласником у ще декількох підприємствах – «Спорт та відпочинок», «Атіс 11» і «ЮНІК ІСТ МАРКЕТИНГ МЕНЕДЖМЕНТ КО».

За інформацією «Антикорупційного виміру», щедрі подарунки у 2022 році депутату подарували батьки – Володимир Оніщук та Оніщук Ганна. Варто додати, у 2021 році Василь Ієремія також отримував подарунки від матері, однак на дещо меншу суму – 35 мільйонів 268 тисяч гривень.

Оніщук Ганна крім родинних зв’язків є також головним бухгалтером та директором декількох підприємств, що належать депутату Одеської міської ради. В сімейному бізнесі активну участь бере і батько Володимир Оніщук. З 2006 року Василь Ієремія фактично кожного скликання був депутатом міської ради від різних політичних сил.

Нагадаємо, голові Одеської обласної ради подарували швейцарський годинник за 600 тисяч гривень. Очільник Одеської обласної ради Григорій Діденко в перший рік повномасштабного вторгнення отримав коштовний подарунок – годинник бренду Hublot.

Раніше повідомлялося, що міський голова Одеси Геннадій Труханов задекларував свої статки за 2021 та 2022 рік. В мера з’явився вітчим, який подарував його матері 11 мільйонів гривень. На посаді мера за 2021 рік Геннадій Труханов заробив майже 278 тисяч гривень.

декларації, депутати, земельна ділянка, нерухоме майно, Одеська міська рада, Одеські новини

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER