Президент призначив заступників Головнокомандувача ЗСУ: що про них відомо

Нові заступники Сирського

Сьогодні, 10 лютого, Володимир Зеленський призначив заступників Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського та начальника Генштабу Анатолія Баргилевича. Нові кадрові призначення відбулися в рамках перезавантаження командування Силами оборони.

Про це президент повідомив у традиційному вечірньому зверненні, передає Nikcenter.

Заступниками Головкома ЗСУ призначили:

  • полковника Андрія Лебеденка, який відповідатиме за технологічну сторону армії та бойові системи;
  • полковника Вадима Сухаревського, який керуватиме впровадженням безпілотних систем та застосуванням дронів в ЗСУ. До лютого 2022 року він очолював штаб 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського, яка базувалася в селищі Дачне Одеської області.

Натомість заступниками начальника Генерального штабу призначили бригадних генералів, кожен з яких відповідатиме за окремий напрямок: Олексій Шевченко (логістика армії), Михайло Драпатий (підготовка та тренування військових) і Володимир Горбатюк (оперативна робота та управління штабами).

«Тепер до виконання нових обов’язків приступають люди, яких добре знають в армії і які самі добре знають, що потрібно армії. Бойові командири цієї війни, чий досвід буде корисним саме на загальноармійському рівні», – зазначив Зеленський.

За словами президента, для успіху Сил оборони використають досвід бойових командирів та бригад. Варто додати, начальника Генштабу ЗСУ Анатолія Баргилевича призначили напередодні 9 лютого. З жовтня 2023 року він очолював Сили територіальної оборони. Пропозицію кандидатури президенту надав головком Олександр Сирський.

На новій посаді Головнокомандувач ЗСУ озвучив пріоритетні цілі серед яких: детальне планування дій органів військового управління та найшвидший розподіл і доставка всього необхідного для бойових частин. З серпня 2019 року Олександр Сирський очолював Сухопутні війська ЗСУ, а у 2020 році отримав звання генерал-полковника. В 2017 році він командував всією Антитерористичною операцією.

Нагадаємо, Президент офіційно заявив про зміну керівництва ЗСУ. Президент Володимир Зеленський зустрівся з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. Він висловив вдячність генералу за два роки захисту та запропонував залишатися в команді.

Раніше повідомлялося, що міністр оборони України покидає свій пост. Під час традиційного вечірнього звернення 3 серпня Володимир Зеленський підтвердив кадрові зміни у Міністерстві оборони. Новим очільником Міністерства оборони став Рустем Умєров.

Головнокомандувач ЗСУ, заступники, міноборони, Сирський

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER