Співпрацювали між собою: у Миколаєві прокуратура вимагає визнати недійсними договори про капітальний ремонт доріг на 16 млн гривень

У Миколаєві знайшли порушення під час капітального ремонту доріг

Прокуратура Миколаєва знайшла порушення в тендерах із закупівлі послуг щодо капітального ремонту доріг міста. Прокурори звернулися з позовом  до Господарського суду Миколаєва.

Про це повідомили в Миколаївській обласній прокуратурі, передає Nikcenter.

Господарський суд слухатиме справу про визнання недійсними чотирьох договорів про виконання робіт з капітального ремонту доріг. Зокрема, обоє учасників торгів порушили вимоги законодавства і не були конкурентами, а навпаки співпрацювали між собою.

«Надані цінові пропозиції були результатом домовленостей між ними, а не змагання на торгах. Вказане підтверджено відповідним висновком територіального підрозділу Антимонопольного комітету України», – розповіли в  прокуратурі.

Окрім визнання договорів недійсними прокурори вимагають стягнути з недобросовісного підрядника 16,5 мільйонів гривень.

Варто додати, Антимонопольний комітет запідозрив у антиконкурентних діях приватне підприємство «Будівельна фірма Миколаївавтодор» та товариство з обмеженою відповідальністю «Березівкаагрошляхбуд». В Антимонопольному комітеті вважають, що учасники змовилися і це призвело до спотворення результатів торгів.

Зокрема, АМКУ дослідив відкриті торги на закупівлю капітального ремонту дорожнього покриття в селі Благодатне Благодатненської сільської ради Миколаївської області. Замовником тендеру виступило державне підприємство «Агенція місцевих доріг Миколаївської області».

Нагадаємо, компанію сина ректора ЧНУ знову впіймали на змові під час участі в тендері з реконструкції школи. Адміністративна колегія Антимонопольного комітету перевірила тендер з реконструкції будівлі одного з навчальних закладів Миколаєва. В тендері взяли участь товариство «Ребіш Смарт» та КНПВ «Тріботехніка».

Закупівлю провели ще у 2018 році. Проте, за інформацією АМКУ обоє учасників змовилися під час підготовки та участі в тендері. В результаті Адміністративна колегія Антимонопольного комітету дійшла висновку, що дії учасників закупівлі порушили законодавство про захист економічної конкуренції через узгоджену поведінку та спотворення результатів торгів. Товариство «Ребіш Смарт» та КНПВ «Тріботехніка» оштрафували на 136 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що АМКУ перевіряє змови на сотні земельних аукціонів в Одеській області після розслідування Nіkcenter. Перемогу в понад ста аукціонах з оренди сільгоспземлі на Одещині отримали компанії-змовники, серед яких підприємства  місцевої депутатки та великого іноземного холдингу.

антимонопольний комітет, змова, миколаївська область, порушення, тендер

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER