На закордонні відрядження підозрюваного у корупції віцемера Миколаєва Коренєва витратили 111 тисяч з бюджету

Закордонні відрядження заступника мера Миколаєва Сергія Коренєва виявилися найбільш вартісними серед усіх посадовців міської ради. З початку повномасштабного вторгнення на них витратили 111 тисяч гривень з бюджету.

Про це свідчать отримані Nikcenter дані про витрати на закордонні поїздки працівників міськради Миколаєва та її комунальних підприємств.

На відрядження міського голови Олександра Сєнкевича витратили 54,5 тис. грн. На поїздки за кордон його радника Михайла Талпи виділили 53 тис. грн, першого заступника мера Віталія Лукова – 39,4 тис. грн, а керуючого справами Андрія Волкова – 17,7 тисяч.

З-поміж очільників підрозділів міськради найбільше витратили на відрядження директорки департаменту економічного розвитку Тетяни Шуліченко – 70 тисяч гривень. 

Начальник відділу стандартизації та впровадження електронного урядування Дмитро Канарський мав поїздок за кордон на 36,4 тис. грн з бюджету, начальниця відділу інформаційного забезпечення Катерина Сільман – на 34,2 тис. грн. 

На відрядження начальниці відділу протоколу та міжнародного співробітництва Яни Сатановської витратили 12,5 тис. грн і всього 1,7 тисяч на відрядження заступника начальника управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Олега Кукси.

Також Nikcenter дізнавався про вартість закордонних поїздок керівництва комунальних підприємств Миколаєва. На більшості КП відповіли, що таких відряджень не було, або на них не витрачали кошти з бюджету.

З 2022 року на КП “ЕЛУ Автодоріг” витрати на закордонні відрядження склали 214,5 тисяч гривень. 

Витрати здійснено на доставку гуманітарної допомоги (техніки), наданої закордонними організаціями на адресу Миколаївської міської ради. У відрядженні були директор Віталій Шевченко, виконроб Валентин Літвеченко та водії (7 осіб)”, – відповіли на КП.

На КП “Миколаївські парки” витратили 62,3 тис. грн на закордонні поїздки начальників дільниці озеленення та служби автогосподарства, а також двох водіїв.

Директор КП «ДЄЗ «Пілот» Ігор Головатий був у двотижневому відрядженні наприкінці 2023 року, на що витратили 48,6 тис. грн. А на 5-денну поїздку його заступника Сергія Іорги – майже 10 тис. грн.

Нагадаємо, що заступник мера Миколаєва Коренєв лише протягом 2022 року мав змогу провести за кордоном щонайменше 71 день. Один з дозволів посадовця на виїзд за кордон за системою “Шлях” припав якраз на переддень ювілея його дружини. 

бюджетні кошти, Миколаївська міська рада, чиновники


Оксана Орсач

Журналістка-розслідувачка.Висвітлює у матеріалах корупцію на місцевому рівні та воєнні злочини. Працює в команді Nikcenter з 2019 року.Звертайтеся поштою orsach@nikcenter.org

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER