Дружина заступника голови Одеської ОВА купила авто за 5 млн гривень

Сергій Кропива

У власності родини голови Одеської обласної військової адміністрації Сергія Кропиви з’явився новий автомобіль. На дружину посадовця зареєстрували автомобіль Mercedes-Benz GLE-Class 2023 року випуску.

Новину повідомили в Центрі публічних розслідувань, передає Nikcenter.

Новий автомобіль обійшовся дружині заступника голови Одеської ОВА у 4 мільйони 973 тисячі гривень. Зокрема, Ірина та Сергій Кропива продали два автомобілі, що фігурували в декларації посадовця за 2022 рік. За Hyundai Tucson 2016 року випуску чиновник отримав 810 тисяч гривень, а за Toyota Camry цього ж року випуску – 518 тисяч гривень.

Окрім того, у 2023 році Ірина Кропива оформила кредит на 2 мільйони 316 тисяч гривень. До кінця року її заборгованість зменшилася до 1 мільйона 745 тисяч гривень.

На посаді заступника голови Одеської ОВА Сергій Кропива заробив 298 тисяч гривень. Прибутки від підприємницької діяльності посадовця були суттєво більшими й перевищили 4 мільйони гривень. Дружина посадовця також займається підприємництвом і за 2023 рік задекларувала 5 мільйонів 396 тисяч гривень доходу.

Чималі заощадження родина зберігає готівкою: 90 тисяч доларів, 3,4 мільйона гривень. На банківських рахунках подружжя має 177 тисяч гривень, 10 тисяч доларів та 2 тисячі євро.

З нерухомості Сергій Кропива вказав половину квартири в місті Золотоноша Черкаської області. Друга половина квартира зареєстрована за його батьком Василем Кропивою. Також в користуванні родини є квартира площею 61,8 квадратних метрів в Києві.

Зазначимо, Кабінет Міністрів погодив кандидатуру Сергія Кропиви на посаду заступника голови Одеської ОВА в липні 2023 року. До призначення посадовець працював керівником департаменту Офісу Генерального прокурора з питань економічних злочинів та кібербезпеки.

Нагадаємо, заступник голови Одеської обласної ради купив Audi за 18 тисяч гривень. Олександр Урбанський подав декларацію за 2023 рік. Минулого року посадовець «вигідно» придбав автомобіль Audi SQ8 2021 року випуску. У поданій декларації чиновник зазначив лише свої доходи та не вказав про нерухомість і статки дружини.

Раніше повідомлялося, що заступник мера Одеси щороку отримує в подарунок від батька майже пів мільйона гривень. Павло Вугельман у 2023 році продовжував отримувати щедрі грошові подарунки. Кожного року посадовцю передавав кошти Володимир Вугельман, який, ймовірно, є батьком віцемера.

декларації, заступники, квартири, Одеська ОВА, Одеські новини, посадовець

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER