Меру Одеси вдвічі підвищили зарплату та призначили щомісячні премії

Зарплата Геннадія Труханова

Одеський міський голова Геннадій Труханов отримуватиме більшу зарплату та премії, що перевищують його посадовий оклад.

За відповідне рішення проголосували депутати міської ради під час сесії 24 квітня, передає Nikcenter.

Від сьогодні зарплата мера зросте на 50 відсотків. Окрім того, йому виплачуватимуть премії в розмірі 120 відсотків від посадового окладу, надбавки за ранг, надбавки за вислугу років, надбавки за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи.

Раз на рік Геннадію Труханову виплачуватимуть матеріальну допомогу на оздоровлення під час надання щорічної відпустки. Також депутати визначили розмір премій, які зможе призначати мер Одеси своїм заступникам та секретарю міської ради. Зокрема, додаткові надбавки й премії посадовцям не повинні перевищувати 150 відсотків від їхнього посадового окладу.

За рішення проголосували 45 депутатів, утрималися лише Геннадій Труханов та секретар міської ради Олексій Потапський.

Зазначимо, за результатами 2022 року міський голова Одеси Геннадій Труханов виявився найбіднішим серед усіх українських мерів. Він опинився на останній сходинці рейтингу. У перший рік повномасштабного вторгнення Геннадій Труханов заробив 285 тисяч гривень. У 2021 році зарплата посадовця складала ще менше – 277 тисяч гривень.

У першу трійку найбагатших мерів за рівнем зарплат увійшли: міський голова Харкова Ігор Терехов – 1 мільйон 714 тисяч гривень, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко – 1 мільйон 387 тисяч гривень, міський голова Луцька Ігор Поліщук – 1 мільйон 054 тисячі гривень.

Нагадаємо, мер Одеси прозвітував про доходи за 2023 рік. Геннадій Труханов подав декларацію про доходи, отримані минулого року. З нової декларації мера раптово зник вітчим. З найближчих родичів в документі Геннадій Труханов вказав лише матір та її прибутки за 2023 рік.

Раніше журналісти Nikcenter дослідили, які доплати отримують голови громад Одещини. Голови 60 територіальних громад Одеської області отримали у 2023 році загалом 1,8 млн грн премій до державних та професійних свят. У більшості посадовців, які отримали такі виплати, вони не перевищували 50 тисяч. Проте, премії декількох голів громади склали від 100 до 400 тисяч гривень.

Наприклад, селищному голові Таїрового Тимуру Хасаєву виплатили п’ять доплат по 64 тисячі гривень кожна. Святкова виплата посадовця склала 320 тисяч гривень.

зарплати держслужбовців, мер, Одеські новини, премії, Труханов

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER