Декларації заступників голови Херсонської ОВА: що заробили посадовці під час повномасштабного вторгнення

Декларації заступників голови Херсонської ОВА

Заступники голови Херсонської обласної військової адміністрації Дмитро Бутрій та Ольга Малярчук подали декларації про доходи отримані з 2022 року. Однак, декларації голови та ще чотирьох заступників на сайті Єдиного державного реєстру приховані.

Про це повідомляють «НикВести», передає Nikcenter.

В березні 2023 року на посаду першого заступника голови Херсонської ОВА призначили Дмитра Бутрія. Посадовець задекларував житловий будинок в Чорнобаївці площею 98,9 квадратних метрів, який він купив у 2019 році та земельну ділянку.

У власності його дружини Інни є ще один будинок в Чорнобаївці площею 133,9 квадратних метра та дві земельні ділянки. Родина користується двома автомобілями – INFINITI QX60 2016 року випуску та NISSAN ROGUE 2016 року випуску. Авто INFINITI QX60 посадовець купив у 2021 році за 416 тисяч гривень.

У 2023 році Дмитро Бутрій заробив 1,3 мільйона гривень на посаді заступника голови Херсонської ОВА. Його дружині, яка також працює в обласній військовій адміністрації виплатили 636 тисяч гривень зарплати.

Додатково Інна Бутрій отримала виплату внутрішньо переміщеним особам в розмірі 24 тисяч гривень. Також її син та донька отримали по 36 тисяч гривень кожен.

Також в державному реєстрі у публічному доступі є декларація ще однієї заступниці голови ОВА Ольги Малярчук. До призначення на нову посаду вона працювала в Миколаївській ОВА.

Разом з чоловіком Ольга Малярчук має у спільній власності квартиру в Миколаєві площею 54,6 метра квадратних. У власності Олександра Малярчука є земельна ділянка в обласному центрі площею 750 метрів квадратних.

У 2020 році посадовиця купила автомобіль VOLKSWAGEN TIGUAN 2017 року випуску за 10 тисяч гривень. За минулий рік Ольга Малярчук заробила 67 тисяч гривень в Миколаївській ОВА та 975 тисяч гривень в Херсонській ОВА. З заощаджень в посадовиці є готівкою 37 тисяч доларів та 125 тисяч гривень.

Цікаво, що у Єдиному державному реєстрі немає декларацій Антона Самойленка, Володимира Клюцевського, Михайла Лемака, Ярослава Шанька, які обіймають посади заступників голови обласної військової адміністрації та безпосереднього самого керівника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна. Ймовірно, документи засекретили через мобілізацію.

Нагадаємо, заступники Кіма задекларували спадщину на 4 мільйони та Nissan за 2,5 тисячі доларів. У нових деклараціях заступників голови Миколаївської ОВА з’явилося майно, яке набули у власність їхні родини під час повномасштабного вторгнення.

автомобілі, декларації, заступники, нерухоме майно, Херсон, Херсонська ОВА

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER