Миколаївський госпіталь ветеранів знизив ціну на яловичину після запиту Nikcenter, проте залишив її найбільшою в області

КНП «Миколаївський обласний госпіталь ветеранів» знизив ціну на яловичину після того, як Nikcenter звернувся до медзакладу із запитом щодо її рекордної вартості. Напередодні госпіталь придбав яловичину за найвищою ціною серед усіх бюджетних закладів Миколаївської та Одеської областей. Після запиту ціна на мʼясо зменшилася з 331 грн/кг до 287 грн/кг, залишившись найвищою тільки у Миколаївській області.

Nikcenter дослідив ціни на закупівлях мʼяса у Миколаївській, Одеській та Херсонській областях у січні-лютому 2024 року.

Найвищою ціна на яловичину без кісток серед закладів двох південних областей (на Херсонщині такий вид мʼяса не закуповували – Ред.) виявилася у контракті між КНП «Миколаївський обласний госпіталь ветеранів» та ТОВ «Гуд Стор». Згідно зі специфікацією, йдеться про яловичину заморожену 1 категорії у відрубах. У публікації наведено умови дослідження та діапазон цін на даний вид м’яса.

Журналіст Nikcenter звернувся до госпіталю з проханням пояснити високу ціну на яловичину. У відповіді керівниця закладу Олена Кузьміна наголосила, що закупівля була проведена за процедурою відкритих торгів, у яких мали змогу взяти участь всі охочі. Закуповували одночасно яловичину та курячі стегна і збільшену ціну яловичини компенсувало зниження ціни на курятину. Завдяки цьому, стверджує Олена Кузьміна, загальна ціна контракту була нижчою від очікуваної вартості. До того ж, начальниця госпіталю посилається на транспортні витрати при доставці мʼяса до закладу.

Нагадаємо, що той самий постачальник, ТОВ «Гуд Стор», одночасно з госпіталем уклав угоду із Миколаївським обласним будинком дитини. Тут ціна яловичини без кісток виявилася майже вдвічі меншою і складає 192,5 грн/кг. Обласний будинок дитини знаходиться у 15 хвилинах пішої ходи від госпіталю ветеранів, тож посилання очільниці госпіталю на транспортні витрати виглядає непереконливо. 

Чиновники не обмежилися традиційними звинуваченнями журналістів у маніпуляціях у своїй відповіді. Незважаючи на це, після отримання запиту у госпіталі все ж зменшили ціни саме на яловичину. Запит було надіслано 11 березня, а вже 13 березня на сторінці закупівлі у ProZorro з’явилася додаткова угода. За нею ціна яловичини зменшена на 44 гривні, з 331 грн/кг до 287 грн/кг.

Неважко підрахувати, що за першим варіантом контракту ціна закупівлі була меншою від очікуваної вартості на 3 тисячі гривень. Після розголосу – зменшилася ще на 41 тисячу.

Тепер яловичина Миколаївського госпіталю ветеранів вже дешевша, ніж у відділу освіти Василівської сільради Болградського району Одеської області, де мʼясо закупили по 300 грн/кг. Однак вона все одно залишається найбільшою у Миколаївській області. 

Твердження щодо компенсації дорогої яловичини дешевою курятиною не витримує арифметичної перевірки. Зниження ціни на курячі стегна на 10 грн на партії 2280 кг дає економію 22,8 тис. грн. Це вдвічі менше, ніж дає вже прийняте зниження ціни яловичини. І майже у 5 разів більше можна було б зекономити, якби ціна яловичини була такою ж, як в інших лікарнях Миколаївщини.

Нагадаємо, ТОВ «Гуд Стор» був єдиним учасником та переможцем усіх 10 відкритих торгів на закупівлю харчових продуктів, що провів Миколаївський госпіталь ветеранів. 

закупівля, лікарні, тендер


Андрій Попов

У журналістиці понад 20 років. Тематика: економіка, місцеве самоврядування, розвиток міста, ефективність використання публічних коштів.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER