Інформація засекречена: Миколаївська міська рада виділила 320 млн на житло військовим

Житло для військових в Миколаєві

У Миколаєві в черговий раз пройшла акція «Гроші для ЗСУ». Під час минулого протесту активісти вимагали зустрічі з мером Олександром Сєнкевичем, проте він так і не знайшов часу поспілкуватися з учасниками акції.

Про це повідомляє «Преступности.нет», передає Nikcenter.

До ініціативної групи миколаївців вийшов віцемер Миколаєва Віталій Луков. Однак, на жодне з запитань волонтерів посадовець не зміг надати конкретної відповіді.

Особливо зацікавила активістів заява віцемера про витрачання бюджетних коштів на житло для військових. Загалом міська рада вже витратила 320 мільйонів гривень. З цієї суми 200 мільйонів виділялися з бюджету міста, 190 мільйонів надійшли як субвенція для  компенсації військовослужбовцям за купівлю житла.

Спочатку Миколаївська міська рада самостійно купувала квартири для військовослужбовців, згодом на прохання військових їм почали видавати сертифікати на купівлю житла з певною сумою.

За словами Лукова, комісія міської ради не обирала самостійно, хто отримає житло. Також є ряд умов, за яких військовий може отримати квартиру: перебування на квартирному обліку, відсутність свого помешкання та не укладання протягом останніх п’яти років договорів купівлі-продажу житла.

Щоправда, посадовець так і не зміг назвати, скільки людей отримали квартири та яку кількість квартир купила для військових міська рада. Віталій Луков заявив, що вся інформація є секретною та якщо активісти хочуть її отримати, необхідно звертатися до військових частин.

Варто додати, чиновник прокоментував також закупівлю електромобілів. Автотранспорт нібито був необхідний для потреб міської ради. При цьому електромобілі неможливо передати Збройним Силам України, як стверджує Віталій Луков.

Нагадаємо, Миколаївська автошкола, працівник якої пропонує учням меддовідки і права за гроші, отримала бюджетне фінансування за навчання військових. У 2023 році департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, обираючи серед автошкіл міста, які будуть за бюджетний кошт навчати військовослужбовців та їхніх родичів, зупинився на ТОВ «Адріа 20».

Раніше повідомлялося, що мер Миколаєва Сєнкевич через нарахування собі щомісячних премій під час війни може бути притягнутий за корупцію. Майже щомісяця по окладу меру нараховували 16 400 грн зарплати, відповідно і таку саму премію. За словами Сєнкевича, ймовірний конфлікт інтересів через його преміювання вже розглядав суд.

бюджетні кошти, військовослужбовець, волонтери, Миколаївська міська рада, Сєнкевич

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER