Справа топ-корупціонера України: з частини коштів ексголови Миколаївського адмінсуду зняли арешт

Арешт рахунків Князєва

Колишній голова Верховного Суду Всеволод Князєв звернувся до Вищого антикорупційного суду з проханням зняти арешт з його банківських рахунків. Частину грошей все ж повернули експосадовцю.

Про це повідомляє Transparency International, передає Nikcenter.

Як з’ясувалося паралельно з роботою у Верховному Суді Всеволод Князєв викладав у Національному університеті кораблебудування імені Макарова в Миколаєві. На зарплатному рахунку посадовця зберігалося 13 тисяч гривень виплачених за роботу викладача. Саме ці кошти Вищий антикорупційний суд вирішив повернути Всеволоду Князєву.

Наразі посадовець вже не працює в університеті, оскільки з ним не продовжили контракт, поки суддя перебував під вартою.

Також під час засідання ВАКС надійшло клопотання від представника виконавчої служби, який просив зняти арешт з рахунку Всеволода Князєва, де зберігалося 33 тисячі доларів. Кошти знадобилися виконавчій службі для конфіскації подарунка в розмірі 900 тисяч гривень незадекларованого колишнім суддею. Проте, у Вищому антикорупційному суді відмовили в проханні державного виконавця.

Нагадаємо, колишній голова Миколаївського адмінсуду втратив посаду у Верховному Суді. Вища рада правосуддя притягнула до відповідальності екскерівника найвищої судової інстанції Всеволода Князєва. У 2023 році посадовця викрили на рекордному хабарі.

Члени Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя проголосували за звільнення судді з посади. Однак, як йдеться в рішенні, причиною притягнення до відповідальності стало не хабарництво, а порушення встановлених для суддів обмежень щодо отримання подарунків.

Зокрема, колишній голова Верховного Суду тривалий час орендував квартиру в столиці, сплачуючи за неї щомісяця лише тисячу гривень. Печерський районний суд Києва вирішив конфіскувати в судді недоплачену оренду помешкання в розмірі 900 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що НАБУ завершило розслідування справи Князєва, якого впіймали на хабарі у майже 3 млн доларів. Завершено розслідування масштабної корупційної схеми у Верховному Суді, де головним фігурантом був голова суду Всеволод Князєв.

Намагався підкупити суддю власник компанії «Фінанси і кредит», який хотів отримати рішення суду на свою користь. Щоб не втратити частку в гірничо-збагачувальному комбінаті, бізнесмен через знайомого адвоката вирішив домовитися з головою Верховного Суду.

антикорупційний суд, арешт майна, Верховний Суд, Князєв, суддя

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER