В Одесі директорка будівельного підприємства приховала від держави понад 3 мільйони гривень

Ухилення від сплати податків в Одесі

Керівниця одного з будівельних підприємств Одеси ухилилася від сплати податків на багатомільйонну суму. Допомагали в реалізації схеми інші посадовці підприємства.

Про це повідомили в Бюро економічної безпеки, передає Nikcenter.

Компанія займалася виконанням будівельних робіт. Проте, посадовці фірми умисно ухилилися від сплати податку на додану вартість та податку на прибуток. Зокрема, у податковій звітності вони вказали будівельні послуги, які нібито надавалися фіктивним підприємствам.

«Такі дії призвели до безпідставного формування податкового кредиту з податку на додану вартість та формування витрат підприємства, що в результаті вплинуло на розмір податку на прибуток підприємства», – йдеться в повідомленні БЕБ.

В результаті дій директорки будівельної компанії та її підлеглих бюджет недоотримав податків на 3,5 мільйона гривень. Керівницю товариства обвинувачують в ухиленні від сплати податків. Наразі розслідування справи завершено та усі матеріали передано до суду.

Нагадаємо, в Одеській області мережа АЗС не сплачує податки та має зв’язки з Росією. Йдеться про мережу заправок Petromol. Загалом в Одеській області працює 15 АЗС цієї мережі, що зосереджені переважно біля Одеси та на автошляху до невизнаного Придністров’я.

Розрахунок на АЗС проводиться виключно готівкою без жодних фіскальних чеків. Проте, автозаправки користуються популярністю серед одеситів, адже тут найнижча вартість пального. Бюро економічної безпеки ще у 2021 році відкрило кримінальне провадження через порушення законодавства мережею Patrol, однак справа і досі перебуває на стадії досудового розслідування.

Власниками мережі АЗС є родина Віткових – громадян Білорусії та Молдови. Окрім того, брати Віткови є співзасновниками болгарського товариства «Булгартранс», яка й досі надає послуги перевезення вантажів у Росії. Скоріш за все компанія сплачує податки до російського бюджету.

Раніше повідомлялося, що агрофірма депутата з Херсонщини сплачувала податки Росії. депутата однієї з селищних рад Херсонської області від забороненої партії «ОПЗЖ» викрили на державній зраді. Колишній чиновник перереєстрував власну агрофірму і сплачував податки до російського бюджету.

Керуючи агрофірмою, він погрожував звільнити працівників, якщо вони не проголосують на псевдореферендумі за приєднання Херсонщини до Росії.

будівництво, Бюро економічної безпеки, Одеські новини, підприємство, податки

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER