На Херсонщині багатомільйонний підряд отримала фірма, власника якої судили за крадіжку алкоголю

Ремонт зруйнованих будинків на Херсонщині

Великоолександрівська селищна рада в Херсонській області уклала договори щодо ремонту житлових будинків в селі Старосілля, які зруйнували російські окупанти. Підряди отримало товариство «Будівництво та відновлення».

Про це повідомляє Центр публічних розслідувань, передає Nikcenter.

Компанія з Дніпра за проведення ремонту індивідуальних житлових будинків повинна була отримати 1 мільйон гривень з бюджету. Компанію «Будівництво та відновлення» зареєстрували лише півтора року тому. Однак, за останні десять місяців роботи товариство встигло отримати підряди від Великоолександрівської селищної ради на 5,4 мільйона гривень.

Як відомо з відкритих реєстрів, власником й керівником «Будівництва та відновлення» є мешканець Дніпра Юрій Ляхович.  На момент відкриття компанії її статутний капітал складав 400 тисяч гривень.

До реєстрації товариства в її керівника було досить цікаве життя. Зокрема, літом 2018 року Юрій Ляхович в Дніпрі, перебуваючи на Катеринославському бульварі, вчинив дрібне хуліганство. Проте, відповідальності йому вдалося уникнути, оскільки суд закрив справу через завершення строків.

Це було не перше правопорушення на рахунку Юрія Ляховича у 2018 році. Також він викрав пляшку лікеру «Єгермейстер» в магазині АТБ. За крадіжку суд засудив майбутнього бізнесмена до одного року позбавлення волі з іспитовим терміном. Лише через рік Юрія Ляховича звільнили від покарання після завершення строку іспитового терміну.

Зазначимо, ТОВ «Будівництво та відновлення» отримувало більшість підрядів не лише у Великоолександрівській селищній раді, але й у Високопільській селищній раді. Наприклад, в грудні 2023 року з компанією підписали прямі договори на 3 мільйони гривень.

Нагадаємо, у Миколаєві підряднику виплатили 17 млн гривень, проте він так і не розпочав ремонт місцевого стадіону. Миколаївська обласна державна адміністрація виплатила підряднику 17 мільйонів гривень. Підрядник зобов’язувався завершити усі роботи до кінця 2023 року. Однак, за два роки будівельна фірма не виконала жодного зобов’язання.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві комунальне підприємство роздало підряди на ремонт 36 підвалів під укриття без тендерів і з прихованими кошторисами. За останні пів року миколаївське КП «Захист» провело 36 закупівель на ремонт найпростіших укриттів, переважно у підвалах житлових будинків. В усіх випадках закупівлі пройшли без тендерів.

бюджетні кошти, закупівля, підрядник, ремонтні роботи, тендер, Херсонська область

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER