У Миколаєві підряднику виплатили 17 млн гривень, проте він так і не розпочав ремонт місцевого стадіону

Ремонт стадіону в селищі Березанка

Миколаївська обласна державна адміністрація виплатила підряднику 17 мільйонів гривень. Однак, за два роки будівельна фірма не виконала жодного зобов’язання.

Про це повідомили в Миколаївській обласній прокуратурі, передає Nikcenter.

Зокрема, у 2022 році ще до повномасштабного вторгнення Департамент містобудування, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку ОДА уклав договір про проведення будівельних робіт на стадіоні в Миколаївському районі.

Сума договору склала близько 17 мільйонів гривень. Підрядник зобов’язувався завершити усі роботи до кінця 2023 року. Згодом Миколаївська ОДА продовжила з фірмою строк виконання робіт до 31 грудня 2024 року.

«Упродовж майже 2 років  підрядник роботи не розпочав та будь-яких заходів на виконання договірних зобов’язань не вживає», – йдеться в повідомленні прокуратури.

Бездіяльність підрядника свідчить про те, що він не зможе завершити роботи у встановлений договором строк.

Відповідно до інформації з системи електронних закупівель Prozorro, на початку 2022 року було оголошено тендер щодо капітального ремонту стадіону «Фортуна» в селищі Березанка. За результатами аукціону переможцем обрали товариство «Югбудстрой», яке запропонувало провести усі роботи за 16 мільйонів 873 тисячі гривень.

Загалом з 2016 до 2022 року ТОВ «Югбудстрой» уклало бюджетні угоди на 24 мільйони 274 тисячі гривень. Замовниками закупівель були управління та комунальні підприємства Миколаєва.

Своєю чергою в ОДА не вживали жодних заходів щодо забезпечення виконання договору чи повернення коштів. Тому, щоб не допустити неефективного використання бюджетних грошей прокуратура звернулася з позовом до Господарського суду. Суд розпочав розгляд справи про визнання недійсним договору підряду та повернення перерахованих коштів.

Нагадаємо, Управління Одеської міськради розірвало договір про ремонт скверу за 51 млн гривень після втручання прокуратури. Управління капітального будівництва Одеської міської ради провело з порушеннями тендер щодо капітального ремонту елементів благоустрою скверу. Підряднику повинні були заплатити 51,8 мільйона гривень.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві прокуратура вимагає розірвати скандальні контракти на реконструкцію водогону та повернути до бюджету сплачені 70 млн грн. Господарський суд Миколаївської області розглядає позови прокуратури про розірвання трьох найбільших договорів.

закупівля, миколаїв, ремонтні роботи, тендер

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER