Мільйонні підряди по знайомству: Херсонщину відновлює компанія, пов’язана з заступником голови ОВА

Корупція на відновленні Херсонщини

Держава виділяє з бюджету мільйони гривень на відновлення зруйнованої окупантами інфраструктури Херсонської області. Одні з найбільших підрядів щодо відбудови школи та сільської ради отримала одна компанію, яку пов’язують з заступником голови Херсонської ОВА.

Про це повідомляють Bihus.info, передає Nikcenter.

Окрім посадовця, який відповідає за відновлення інфраструктури в Херсонській області, компанія може також мати зв’язок з «Великим будівництвом» та скандально відомим колишнім заступником керівника Нацполіції Дмитром Ташлеком.

Зокрема, тендер на реконструкцію навчального закладу у Високопіллі за 130 мільйонів гривень отримала компанія «Глобал Білд Інжиніринг». Фірма зареєстрована в Тернополі та раніше займалася виключно місцевими підрядами.

З кінця минулого року «Глобал Білд Інжиніринг» почала активно працювати на території Херсонської області. Журналісти з’ясували, що компанію викупила група бізнесменів, які займалися ремонтом доріг на сході України.

Одночасно з підрядом на відбудову школи у Високопіллі «Глобал Білд Інжиніринг» також виграла тендер на відновлення селищної ради у Великій Олександрівці. За будівельні послуги фірмі виплатять 90 мільйонів гривень.

Однак, це не останні бюджетні підряди «Глобал Білд Інжиніринг». Компанія отримала замовлення щодо ремонту доріг в Херсонській області за 70 мільйонів гривень. Підрядник надав документи, що планує орендувати техніку в фірми «Донбасвугіллябуд», власницею якої є Анна Самойленко – дружина заступника голови Херсонської ОВА Антона Самойленко.

З приходом чиновника на посаду у 2023 році збіглися перемоги на тендерах компанії «Глобал Білд Інжиніринг». Антон Самойленко інформацію, оприлюднену журналістами, не заперечував та додав, що знає представників багатьох компаній, що отримують підряди.

«Глобал Білд Інжиніринг» має чимало інших цікавих зв’язків. Співвласниками Першої української дорожньо-будівельної компанії, де раніше працював директор «Глобал Білд Інжиніринг», є Олександр Гарбуз та Віктор Кіркішко. Підприємці є також власниками компаній, які брали участь в програмі «Велике будівництво».

Певний час однією з партнерок Віктора Кіркішко та Олександра Гарбуза була Наталія Нечепоренко – близька подруга ексзаступника голови Національної поліції Дмитра Тишлека.

Нагадаємо, в Україні відкрили 30 кримінальних проваджень через розтрату 20 млрд на фортифікаціях. Правоохоронці вже розслідують кримінальні провадження з приводу привласнення мільярдів гривень, виділених на фортифікації.

Раніше повідомлялося, що підряди на будівництво двох найдорожчих укриттів у Миколаєві віддали фірмі, яку підозрюють у розкраданні бюджетних коштів. Скандально відоме ТОВ «Антарес-БУД» без конкурсу отримало підряди на будівництво двох укриттів у лікарнях Миколаєва за 145 мільйонів гривень.

відновлення інфраструктури, заступники, підрядник, тендер, Херсонська область, Херсонська ОВА

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER