Стало відомо, хто з посадовців і нардепів Одещини не подав декларації

НАЗК приховало декларації посадовців

Усі чиновники та народні депутати до 31 січня 2024 року повинні були прозвітувати про доходи, отримані у 2021 та 2022 роках. Проте, не всі посадовці Одещини виконали свої обов’язки.

Про це повідомляє Центр публічних розслідувань, передає Nikcenter.

Серед тих,  хто ухилився від подання декларації, колишній народний депутат з Одеської області Ігор Васильковський. Він не подав декларації ні за 2021, ні за 2022 роки. В останній декларації за 2020 рік нардеп вказав доходи у розмірі 3 мільйонів 12 тисяч гривень. Також політик задекларував шубу своєї дружини від бренду RinDi вартістю більше мільйона гривень.

У 2021 році Ігор Васильковський найчастіше серед народних депутатів з Одеської області пропускав голосування в парламенті. У 2022 році президент Володимир Зеленський підписав указ, яким позбавив громадянства десятьох українців, до числа яких увійшов і нардеп Васильковський. В цього ж році парламент позбавив його мандата.

Не подав декларацію і колишній заступник міського голови Одеси Михайло Кучук. Проте, фінансова звітність посадовця за 2020 рік зацікавила правоохоронців. Вкінці 2022 року він отримав підозру в хабарництві та створенні злочинної організації. НАБУ і досі розшукує експрацівника міської ради.

Натомість декларації голови Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера, його заступника Максима Марченка та начальника Одеської районної військової адміністрації Олександра Гринчака НАЗК приховало «в інтересах національної безпеки».

Однак, Національне агентство приховало декларації не усіх голів обласних військових адміністрацій. Наприклад, доступна для загалу декларація очільника Миколаївської ОВА Віталія Кіма. Він прозвітував про дороговартісний подарунок своїй дружині у вигляді годинника бренду Hublot за 400 тисяч гривень. Окрім того, в Юлії Кім з’явилися заощадження в криптовалюті на 850 тисяч гривень.

Нагадаємо, НАЗК закрило доступ до декларації голови Одеської ОВА. Національне агентство з питань запобігання корупції засекретило декларації за останні три роки керівника обласної військової адміністрації Олега Кіпера.

Раніше повідомлялося, що депутати з Одещини задекларували за 2022 рік чверть мільярда гривень заощаджень. Усі народні депутати з Одеської області подали декларації про нерухомість та доходи за 2021 та 2022 роки. Як з’ясувалося, чимало заощаджень народні обранці зберігають на банківських рахунках.

Віталій Кім, декларації, Одеські новини, Олег Кіпер, чиновники

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER