Миколаївоблтеплоенерго примусили відмовитися від переплати мільйону за очищення води після публікації Nikcenter

 

Миколаївоблтеплоенерго довелося скасувати вибір переможця тендеру з закупівлі активованого вугілля на 4,5 млн грн для очищення питної води. Таку вимогу до обласного комунального підприємства виставив Антимонопольний комітет. Рішення АМКУ розміщено на сторінці закупівлі у ProZorro. 

Раніше Nikcenter виявив спробу посадовців КП переплатити понад мільйон гривень на очищенні питної води для населення.

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», що коштом бюджету утримує 79 пунктів роздачі питної води для мешканців міста, провело тендер із закупівлі 11 тонн активованого вугілля. Під час відкритих торгів комунальники обрали пропозицію місцевого ПП «Мемтех», яка була дорожчою на понад 1 млн грн.

Як встановили журналісти Nikcenter, переможця тендеру обрали всупереч тому, що «Мемтех» не надав підтвердження відповідності свого активованого вугілля технічним вимогам тендеру. Водночас дешевша пропозиція компанії «Аріста» фактично була відхилена через те, що її вугілля за деякими параметрами перевищувало вимоги тендеру.

АМКУ зазначив, що «Аріста» подала скаргу занадто пізно, і закон не дозволяє переглянути рішення про відхилення дешевшої пропозиції. Однак це не завадило антимонопольникам вимагати скасування перемоги «Мемтеху».

ОКП «Миколаївоблтепелоенерго» вже виконало рішення АМКУ. Оскільки наразі пропозиції обох учасників відхилені, електронна система ProZorro автоматично скасує тендер.

Нагадаємо, що торік за програмою «Питна вода» на роботу пунктів видачі води з міського бюджету виділили 13 млн грн, 7 з яких отримало Миколаївоблтеплоенерго. На 2024 рік на реалізацію програми вже виділили 13 млн грн. Однак загалом річні потреби визначені у розмірі 62 млн грн.

Раніше журналісти Nikcenter повідомляли, що директор збиткового комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов під час війни став власником нової елітної автівки вартістю понад 1,8 млн грн.

антимонопольний комітет, Миколаївоблтеплоенерго, очищення води, тендер


Андрій Попов

У журналістиці понад 20 років. Тематика: економіка, місцеве самоврядування, розвиток міста, ефективність використання публічних коштів.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER