На Миколаївщині екскерівника Національного парку «Білобережжя Святослава» судитимуть за привласнення бюджетних коштів

Зловживання у Білобережжі Святослава

До суду передали справу колишнього керівника Національного природного парку «Білобережжя Святослава». Посадовець привласнив зарплату фіктивного працівника.

Про це повідомили в Миколаївській обласній прокуратурі, передає Nikcenter.

Директора національного парку обвинувачують в привласненні чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем та видачі завідомо неправдивого офіційного документа.

Протягом семи років з 2012 до 2019 року чиновник підробляв табелі обліку робочого часу працівника, який ніколи не працював в національному природному парку.

«На підставі підроблених табелів обліку робочого часу заволодів понад 330 тис грн, виплачених в якості заробітної плати особі», – йдеться в повідомленні прокуратури.

Отриманими грошима 58-річний чоловік розпоряджався на власний розсуд. Через протиправні дії посадовця державний бюджет зазнав великих збитків.

Наразі колишньому директору Національного парку «Білобережжя Святослава» загрожує до п’яти років позбавлення волі з забороною обіймати посади.

У прокуратурі не розголошують прізвище посадовця, однак, скоріш за все, мова йде про Юрія Козловського, який в цей період очолював національний парк.

Юрія Козловського було призначено виконуючим обов’язки директора Національного природного парку «Білобережжя Святослава» в грудні 2011 року. Призначення на посаду спеціаліста-еколога обіцяло непогані перспективи. На початку своєї каденції Юрій Козловський обіцяв у найкоротші терміни зареєструвати Національний природний парк та зайнятися підбором висококваліфікованого персоналу. Однак діяльність директора пішла у зовсім іншому напрямку.

Варто додати, що це не перші випадки зловживань у національному природному парку. Зокрема, працівники «Білобережжя Святослава» були помічені на вилові креветок у промислових масштабах на території заповідної зони.

Троє працівників національного парку систематично виловлювали креветок у великому розмірі. Їх впіймали «на гарячому» під час завантаження незаконного улову просто на узбережжі Кінбурнської коси. Детальніше в матеріалі Центру журналістських розслідувань.

Нагадаємо, чиновники активно дерибанять землі природно-заповідного фонду. Займаються цим і співробітники Держгеокадастру, і керівники місцевих органів влади. Обласна влада ж лише імітує бурхливу діяльність, але бажання припинити беззаконня часто не має.

Кінбурнська коса, кримінал, національний парк, привласнення

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER