Голова ОВА вимагає в мера Одеси скасувати тендер на 106 млн гривень

Одеська мерія має намір провести ремонт Київського суду за 106 мільйонів гривень. Після неодноразових протестів громадськості проти безцільного витрачання бюджетних коштів під час війни керівник обласної військової адміністрації Олег Кіпер вирішив звернутися до Геннадія Труханова.

Про це повідомила журналістка Ірина Гриб, передає Nikcenter.

«Одеська мерія оголосила тендер на будівництво прибудови для конвоїрів та затриманих у Київському районному суді міста Одеса. Сума всього проекту – 106 млн гривень, сума прибудови – 10 млн, принаймні це офіційна позиція міської влади», – зазначила журналістка.

Ще декілька тижнів тому Олег Кіпер досить лояльно ставився до діяльності мера Одеси та багатомільйонних тендерів оголошених міською владою. Однак, буквально на днях думка керівника ОВА без пояснення причин кардинально змінилася.

Олег Кіпер зацікавився тендерами на ремонт суду та озеленення міста. Він направив запит на ім’я Геннадія Труханова щодо проведення закупівель, які викликали суспільний резонанс та громадський спротив.

В листі очільник військової адміністрації зазначив, що ремонт будівлі суду та купівля зелених насаджень не є нагальними потребами в умовах воєнного стану. Міську раду просять переглянути доцільність витрачання бюджетних коштів. Наразі відповіді Одеської міської ради на запит ОВА немає.

Варто додати, що саме ремонт будівлі Київського суду Одеси спровокував протести та обурення громадськості. Ініціювала пікети під Одеською міською радою керівниця благодійного фонду «Корпорація монстрів» Катерина Ножевнікова. Протести тривають третій тиждень поспіль, однак належної реакції від міської ради так і немає.

Одесити виступають проти нецільового використання бюджетних коштів, а саме проти реконструкції Київського суду та Театру юного глядача. Лише після тижня протестів міський голова Геннадій Труханов вийшов, щоб поспілкуватися з учасниками мітингів. Мер намагався переконати людей, що міська рада всіляко допомагає військовим і тому одеситам не варто турбуватися про витрачання коштів на інші цілі.

Нагадаємо, в Одесі після втручання поліції скасували тендер на закупівлю кущів на 6 мільйонів гривень. Комунальне підприємство Одеської міської ради «Міськзелентраст» мало намір провести тендер на придбання кущів.

Раніше повідомлялося, що голова Одеської ОВА хоче змінити процедури закупівель. Незабаром в Одеській області може з’явитися платформа, за допомогою якої прості громадяни зможуть відстежувати тендери.

закупівля, Одеська міська рада, Одеська ОВА, Одеські новини, Олег Кіпер, тендер

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER