В Одесі після втручання поліції скасували тендер на закупівлю кущів на 6 мільйонів гривень

Закупівлі кущів в Одесі

Комунальне підприємство Одеської міської ради «Міськзелентраст» мало намір провести тендер на придбання кущів. Однак закупівля викликала резонанс та обурення в одеситів.

Про це стало відомо з системи електронних закупівель Prozzoro, передає Nikcenter.

Комунальне підприємство планувало закупити дев’ять видів зелених насаджень, серед них:

  • 10 грабів колоновидних “Лукас”;
  • 60 тисів ягідних форма “куля”;
  • 29 тисів ягідних форма “спіраль”.
  • 35 тисів ягідних форма “конус”;
  • Чотири Гімалайський кедри “Філин Блу”;
  • 20 дрібнопильчастих вишень Канзан;
  • 18 грабів звичайних “Блок”;
  • 40 тисів середніх Хіллі;
  • 10 Атлаських кедрів.

Тендер проводили без аукціону. Переможцем закупівлі визнали підприємницю Оксану Борисенко. Їй мали виплатити з бюджету 5 мільйонів 974,8 тисячі гривень. Натомість вона зобов’язувалася поставити кущі до 30 вересня.

Мешканці Одеси вважали, що подібні закупівлі зараз не на часі. Тендер після розголосу зацікавив правоохоронців, і вони розпочали перевірку. За результатами було виявлено ряд порушень у тендерній документації.

Тендер скасували через неможливість усунення порушень, однак це не зупинило комунальне підприємство. І в «Міськзелентраст» оголосили такий же тендер на закупівлю кущів. Новий аукціон з вартістю 6 мільйонів гривень повинен відбутися 18 вересня. Процедуру закупівлі проводили у форматі відкритих торгів з особливостями.

Варто додати, що Одеська міська рада декілька днів тому провела закупівлю багатофункціональних човнів у київського підприємства «Мотофокс». Вартість тендеру склала понад 28 мільйонів гривень.

За умовами закупівлі департамент міської ради закупляє 52 човни з двигуном та лафетом. Човен має здатний прийняти на борт до восьми людей. 9 вересня визначено переможцем закупівлі київське товариство «Мотофокс», що єдине взяло участь в тендері. Процедуру проводили знову ж таки як відкриті торги з особливостями.

Під час відкритих торгів з особливостями значно коротші строки, ніж у відкритих торгах, відповідно до Закону «Про публічні закупівлі».

Нагадаємо, голова Одеської ОВА хоче змінити процедури закупівель. Незабаром в Одеській області може з’явитися платформа, за допомогою якої прості громадяни зможуть відстежувати тендери.

Раніше повідомлялося, що рідні загиблих військових, діти і волонтери мітингували в Одесі проти розтрати бюджету. 2 вересня на Думській площі в Одесі відбувся черговий мітинг.

закупівля, Одеська міська рада, Одеські новини, порушення, тендер

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER