Миколаївщина під обстрілами:
ворожі атаки по південному
регіону на мапі

З початку повномасштабного вторгнення Миколаївська область майже щодня потерпає від ворожих обстрілів. Інтенсивність російських атак суттєво знизилася тільки після деокупації Херсона. Останні дані ОВА свідчать про понад 17 тис. пошкоджених цивільних об’єктів: 11799 житлових приміщень, 105 медичних закладів та 422 навчальні заклади.

Артилерія, дрони та ракети: якою зброєю окупанти завдавали ударів по Миколаївщині

Ракети
Артилерія та РСЗВ
Дрони
Касетні боєприпаси
Міномети

Станом на 16 травня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 17837 цивільних об’єктів.

11799
Житлові приміщення
105
Медичні заклади
422
Навчальні заклади
204
Заклади культури

Як і в інших регіонах, на Миколаївщині російські війська нещадно завдають ударів по цивільній інфраструктурі. Це призводить до загибелі мирних жителів, зокрема дітей. З початку повномасштабного вторгнення у регіоні від збройної агресії окупантів вже постраждали 89 дітей.

Мирні жителі під обстрілами

Центр журналістських розслідувань проаналізував, які обʼєкти та з якої зброї атакували росіяни у Миколаївській області. Результатом роботи стала інтерактивна мапа, на якій зафіксовані ворожі обстріли регіону від початку повномасштабного вторгнення та їхні наслідки. Основою стали  офіційні дані, оприлюднені Миколаївською ОВА, а також фото- і відеоматеріали в медіа.

Удари по цивільних об’єктах

Адміністративні будівлі

Магазини й інші соцоб’єкти

Поля та ліси

Критична інфраструктура

Культурні комплекси

Підприємства

Будинки

Лікарні

Навчальні заклади

Автори: Олеся Борейко, Марія Іваннікова, Олег Оганов, Оксана Орсач, Альона Петрук, Олександр Сідєлєв

Матеріали по темі

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER