Арештували активи сина експрезидента “Мотор Січі” Богуслаєва вартістю пів мільярда гривень
Служба безпеки України та Офіс генерального прокурора домоглися арешту активів сина експрезидента “Мотор Січі” В’ячеслава Богуслаєва – Олександра. Разом із батьком він фігурує у справі про розкрадання активів промислового гіганта, на суму понад 500 мільйонів гривень.
Про це в СБУ заявили 22 травня, передає Nikcenter.
Йдеться про активи загальною вартістю пів мільярда гривень.
«Йдеться про 62 об’єкти комерційної та житлової нерухомості в Україні, корпоративні права на 18 українських компаній та акції 2-х вітчизняних акціонерних товариств», – уточнює служба.
Серед арештованих активів – цехи зі складання вертольотів, завод з виробництва шліфувального устаткування і десятки об’єктів “Мотор Січі”, які фігуранти незаконно відчужили на свою користь.
За даними слідства, Богуслаєві до початку повномасштабної війни привласнили контрольний пакет акцій держпідприємства, а потім продати його за 650 млн доларів.
Раніше Nikcenter повідомляв, що сина експрезидента “Мотор Січі” Богуслаєва затримали в Монако.
Як відомо, родина Богуслаєвих з 2009 до 2018 року стала власником щонайменше 19 апартаментів і офісних приміщень в елітних районах Дубаю. Їхня вартість оцінюється у 15 мільйонів доларів.
Нагадаємо, суд конфіскував майно експрезидента «Мотор Січ», який блокував постачання вертольотів ЗСУ. Вищий антикорупційний суд розглянув питання конфіскації активів колишнього президента «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва. Посадовця обвинувачують у державній зраді та пособництві державі-агресору. Наразі Богуслаєв перебуває в СІЗО.
активи, арешт активів, Богуслаєв, бюджетні кошти, Мотор Січ, розкрадання
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою