Заступник Генпрокурора, який живе в будинку за 470 тисяч доларів, звільнився за власним бажанням

Дмитра Вербицького звільнили з роботи

Заступник Генерального прокурора Дмитро Вербицький став фігурантом журналістського розслідування через оренду розкішного маєтку за незрозумілі кошти. Через декілька тижнів після розголосу посадовець залишився без роботи.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора, передає Nikcenter.

Сьогодні стало відомо, що Дмитро Вербицький написав заяву про звільнення.

«Генеральний прокурор Андрій Костін 01.07.2024 підписав наказ про звільнення за власним бажанням з адміністративної посади заступника Генерального прокурора Дмитра Вербицького», – йдеться в повідомленні Офісу Генпрокурора.

Варто додати, журналісти «Схем» встановили, що Дмитро Вербицький проживає в елітному котеджному містечку «Коник» неподалік столиці. Маєток купив за довіреністю племінник посадовця, заплативши за нерухомість лише 3 мільйони гривень, що в декілька разів нижче за ринкову ціну. Зокрема, такий же маєток можна купити за 470 тисяч доларів. Заступник Генпрокурора в декларації вказав двоповерховий будинок площею 155 квадратних метрів, однак лише право оренди на житло.

Дмитро Вербицький розпочав роботу в Офісі Генпрокурора в перший рік повномасштабного вторгнення. Він відповідав за протидію правопорушенням у сфері економіки та ухиленню від сплати податків.

В момент придбання елітного маєтку Офіс Генерального прокурора здійснював процесуальне керівництво кримінального провадження, де одним з фігурантів є компанія-забудовник котеджного містечка «Коник». З компанії-забудовника зняли усі арешти та в кримінальному провадженні вже давно не проводять жодних слідчих дій. Після розголосу Дмитра Вербицького тривалий час не відсторонювали від виконання обов’язків.

Нагадаємо, не лише заступник Генпрокурора може похизуватися неабиякими статками, але і його дівчина Христина Ільницька. За останні пів року вона придбала будинок в тому ж котеджному містечку «Коник» та автомобіль Porsche Macan T 2023 року випуску. Загалом вартість придбаного майна дівчиною посадовця склала 52 мільйони гривень.

Окрім того, Христина Ільницька стала власницею салону краси в Києві. Хоча, офіційні заробітки коханої заступника Генпрокурора не перевищили 360 тисяч гривень за останні десять років. Христина Ільницька та Дмитро Вербицький не заперечують стосунків один з один, проте не називають відносини сімейними.

За словами дівчини, свої нещодавні статки вона отримала у спадщину від колишнього хлопця, який склав на неї заповіт.

заступники, звільнення, незаконне збагачення, Офіс Генерального прокурора

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER