Миколаївська ТЕЦ витратить на ремонт цеху 64 млн гривень

Тендер Миколаївської ТЕЦ

Миколаївська теплоелектроцентраль планує провести реконструкцію котлотурбінного цеху, де безпосередньо виробляється електрична та теплова енергія. На ремонтні роботи витратять 63 мільйони 981 тисячу гривень.

Про це стало відомо з системи електронних закупівель Prozorro, передає Nikcenter.

Аукціон пройде 16 липня 2024 року. Усі роботи з реконструкції котлотурбінного цеху повинні завершитися до кінця року. Підрядник може отримати від замовника 50 відсотків авансу від суми закупівлі.

За умовами тендерної документації до обов’язків підрядника входить: будівельно-монтажні роботи по реконструкції котла з встановленням газових пальників та автоматики. Компанія-переможець зобов’язана забезпечити якість виконаних робіт та дотримуватися умов гарантійних зобов’язань.

Однак, перед початком робіт підрядник повинен обов’язково узгодити з замовником проєкт виконання робіт, програму випробувань та календар проведення робіт.

Також в Миколаївській ТЕЦ поставили обов’язкову умову, що всі комплектуючі для проведення реконструкції повинні бути не раніше 2023 року виготовлення. Окрім того, переможець надає гарантію на виконані будівельно-монтажні роботи на наступні десять років.

Нагадаємо, журналісти Nikcenter розповідали, що Миколаївська ТЕЦ, попри вимоги Антимонопольного комітету, замовила філіалу «Донбасенерго» розробку ТЕО реконструкції за 14 мільйонів.

Зокрема, теплоелектроцентраль уклала договір з НДІ «Теплоелектропроект», що мало розробити техніко-економічне обґрунтування реконструкції ТЕЦ. Замовник під час тендеру обрав пропозицію донецької фірми, що виявилася на 4 мільйони гривень дорожчою за пропозиції конкурентів.

Загалом участь в тендері взяли чотири компанії, в результаті торгів між якими вартість розробки проєкту реконструкції знизилася на 9 мільйонів гривень. Однак, представники Миколаївської ТЕЦ відхилили усі інші пропозиції та замовили послугу в «Донбасенерго» за 13,9 мільйона гривень.

Один з учасників оскаржив рішення до АМКУ, який виявив порушення під час проведення тендеру та вказав, що у Миколаївській ТЕЦ припустилися помилки.

Раніше повідомлялося, що директор Миколаївської ТЕЦ у 2023 році заробляв щомісяця 178 тисяч гривень. Зарплата за 2023 рік керівника Миколаївської ТЕЦ склала 2 мільйони 143 тисячі гривень. У нерухомому майні в Дмитра Мирошниченка змін не відбулося.

бюджетні кошти, закупівля, миколаїв, реконструкція, тендер, ТЕЦ

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER