У Миколаївській області на змові викрили державне підприємство, що брало участь в тендері Південноукраїнської АЕС
Три роки тому Південноукраїнська атомна електростанція у Южноукраїнську провела тендер на закупівлю хімічних речовин. Учасниками торгів були державне підприємство «Колоран» та підприємець Жук О.Г.
Про це повідомили в пресслужбі Південного відділення Антимонопольного комітету, передає Nikcenter.
Як з’ясувалося, представники державного підприємства «Колоран» змовилися з підприємцем під час участі в тендері Південноукраїнської АЕС. В діях учасників Антимонопольний комітет знайшов узгоджену поведінку.
«Адміністративна колегія Південного МТВ визнала дії ДП «Колоран» та ФОП Жук О.Г. порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», – йдеться в повідомленні АМКУ.
На державне підприємство «Колоран» наклали штраф – 10440 гривень. Натомість підприємець Жук О.Г. уник покарання, оскільки припинив діяльність.
Окрім штрафу держпідприємство наступні три роки не зможе брати участь в процедурах закупівель через притягнення до відповідальності за змову на тендері.
Нагадаємо, Антимонопольний комітет викрив на змові компанію-улюбленця Миколаївської міської ради. Протягом 2019-2020 років Адміністрація Корабельного району Миколаєва провела декілька закупівель на ремонт доріг. Однак, учасники тендерів змовилися, щоб спотворити результати закупівель.
Адміністрація Миколаївської міської ради замовила послуги з ремонту та реконструкції доріг у Миколаєві. Під час тендеру компанія «Кейсер» змовилася з підприємцями – учасниками закупівлі. Проте, Антимонопольний комітет притягнув до відповідальності лише товариство «Кейсер», інших ФОП не змогли оштрафувати через припинення підприємницької діяльності.
Варто додати, саме компанія «Кейсер» є улюбленцем миколаївських чиновників, оскільки отримує часто перемоги в багатомільйонних тендерах. Також товариство регулярно завищує ціни в кошторисах бюджетних підрядів.
Раніше повідомлялося, що в Херсоні викрили змову під час закупівлі на 2 мільйони техніки для держпідприємства. Ще до повномасштабного вторгнення одне з державних підприємств міста провело закупівлю техніки та уклало договір з фірмою-переможцем. Однак, компанія спотворила результати торгів. Так звані «конкуренти» працювали одночасно і навіть завантажували файли з однієї IP-адреси.
антимонопольний комітет, змова, Південноукраїнська АЕС, підприємство, штраф
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою