Судді Верховного Суду з російським паспортом відмовили в поновленні на посаді

Богдана Львова не поновили на посаді

Шостий апеляційний адміністративний суд розглянув скаргу щодо поновлення судді Богдана Львова у штаті Верховного Суду. Посадовець заперечував будь-які зв’язки з Росією.

Про це повідомляє «Суспільне», передає Nikcenter.

Ще 10 січня 2024 року Київський окружний адміністративний суд вирішив поновити на посаді судді Богдана Львова. Проте, представники Верховного Суду подали апеляційну скаргу на рішення.

Під час засідання судді дослідили інтерв’ю журналістів «Схем» та договір дарування частки квартири Богданом Львовом. Зокрема, в документі як дарувальник вказаний «громадянин Російської Федерації Богдан Львов».

Свої пояснення суддям апеляційного суду надав і представник Служби безпеки, який підтвердив, що в дати, коли переоформлялася квартира в Москві, Богдан Львов дійсно перебував у Росії та отримав паспорт громадянина РФ.

Колишній суддя Верховного Суду усі звинувачення відкинув та наголосив, що жодних договорів він не підписував.

«На мій погляд суддя першої інстанції зробите мудре рішення. З урахуванням цього, я вважаю, що апеляційну скаргу слід залишати без задоволення, а рішення суду першої інстанції без змін», – розповів адвокат Богдана Львова.

Раніше повідомлялося, що суддю Верховного Суду з російським громадянством поновили на посаді. Київський адміністративний суд зобов’язав Верховний Суд зарахувати Львова Богдана Юрійовича до штату Верховного Суду. Його поновили на посаді судді та ще й мали виплатити чималу суму за час «вимушеного прогулу».

Історія з російським паспортом Богдана Львова отримала розголос у вересні 2023 року після розслідування «Схем». Обіймаючи посаду голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, він одночасно володів паспортом громадянина Російської Федерації.

Російське громадянство Богдан Львов отримав у 1999 році, у 2012 році після досягнення 45-річного віку він оновив паспорт РФ. При цьому дружина екссудді Верховного Суду є також громадянкою Росії.

Нагадаємо, заступника керівника Нацполіції викрили на підтримці РФ. Прихильника російської агресії несподівано викрили у рядах керівництва Національної поліції. Високопосадовець Дмитро Тишлек не тільки орендує житло у російського авторитета, але й має дружину з громадянством держави-агресора. Дружина високопосадовця Олександра Балакай на початку 2000-х років отримала російський паспорт, від якого не змогла відмовитися навіть після початку повномасштабного вторгнення.

апеляція, Верховний Суд, поновлення на роботі, суд

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER