Служба відновлення наймає консультантів, яким виплатять понад 4 мільйони гривень за дослідження будівництва водогону в Миколаєві

Консультант для будівництва водогону в Миколаєві

У Службі відновлення та розвитку інфраструктури шукають інженерів-консультантів, які займатимуться дослідженням будівництва водогону в Миколаєві.

Про це стало відомо з системи електронних закупівель Prozorro, передає Nikcenter.

Прямі договори без проведення відкритих торгів Служба відновлення уклала з компанією з Одеси – ТОВ «В.С. ІНЖИНІРИНГ». До липня 2025 року фірма надаватиме консультаційні послуги щодо будівництва водозабору з річки Південний Буг в Новій Одесі, а також магістрального водогону для забезпечення питною водою жителів Миколаєва. На оплату послуг інженерів-консультантів з бюджету виділили понад 4,5 мільйони гривень.

Власниками товариства «В.С. ІНЖИНІРИНГ» є Валентина Кошкіна та Ксенія Руденко. За інформацією «НикВести» компанія пов’язана з ексзаступником мера Одеси В’ячеславом Шандриком. Основними видами діяльності «В.С. ІНЖИНІРИНГ» є геологія та геодезія, інжиніриг й послуги технічного консультування. Минулого року компанія виграла тендери на 64,8 мільйона гривень. Більшість з укладених угод є неконкурентними.

Заяву з приводу будівництва водогону зробив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. Посадовець заявив, що кошти на водогін виділять з резервного фонду держбюджету. Однак, два роки уряд не міг знайти гроші на будівництво нового водогону. Лише у березні 2024 року Кабінет  Міністрів вирішив виділити 544 мільйони гривень на ремонт магістрального водогону.

Нагадаємо, у Миколаєві прокуратура вимагає розірвати скандальні контракти на реконструкцію водогону та повернути до бюджету сплачені 70 млн грн. Господарський суд Миколаївської області розглядає позови прокуратури про розірвання трьох найбільших договорів.

Прокуратура вимагає повернення на рахунки департаменту містобудування, архітектури та капбудівництва Миколаївської ОДА сплачених 69,7 мільйона гривень.

Варто додати, нещодавно в Одеській області успішно провели тендер на закупівлю послуг ремонту підвального приміщення в місцевому будинку культури. На ремонтні роботи з бюджету виділили 15 мільйонів гривень.

В результаті аукціону підряд отримала ТОВ “Будівельно-торгова компанія “Будтехно Плюс”. Цікавим є той момент, що товариство зареєстрували лише у квітні 2024 року. Його власницею є мешканка Крижанівки Анастасія Руда. Біляївська міська рада оплатить підприємству за послуги 14,5 мільйона гривень. Підрядник зобов’язаний завершити усі ремонтні роботи до 15 жовтня цього ж року.

будівництво, водогін, миколаїв, Служба відновлення інфраструктури, тендер

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER