Посадовці Херсонської ОВА отримують найвищі зарплати серед працівників обласних адміністрацій

Зарплата чиновників Херсонської ОДА

Стало відомо, скільки заробляють посадовці обласних державних адміністрацій в усіх регіонах України. Найбільшими доходами можуть похизуватися чиновники Херсонської ОДА.

Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів, передає Nikcenter.

Cередня зарплата в Херсонській обласній держадміністрації складає 53,2 тисячі гривень. Тоді, як інші південні регіони опинилися на нижчих сходинках. Зокрема, в Одеській області чиновники ОДА заробляють 33,3 тисячі гривень. В Миколаївській області заробітки ще нижчі – 27,8 тисячі гривень.

Варто додати, при підрахунку середньої зарплати чиновників Херсонської облдержадміністрації Міністерство фінансів врахувало доходи керівництва, спеціалістів, фахівців і працівників, які займаються обслуговуванням апарату.

За рівнем зарплат серед керівництва обласних державних адміністрацій Херсонщина вже не займає провідну позицію. Зокрема, найбільше отримує керівник Донецької ОДА – приблизно 203 тисячі гривень щомісячно. На другому місці голова Херсонської ОДА з середнім заробітком 169 тисяч гривень. Замикає трійку лідерів – Сумська обласна державна адміністрація, керівник якої отримує 135,7 тисячі гривень.

Керівництву Одеської ОДА виплачують 93,1 тисячі гривень кожного місяця. Дещо вища зарплата в голови Миколаївської облдержадміністрації – 95,1 тисячі гривень.

Загалом з початку 2024 року зарплата українських чиновників зросла на 32 відсотки й перевищила 50 тисяч гривень. Проте, найбільше працівників працює в Одеській обласній державній адміністрації – 1378 людей. В Херсонській та Миколаївській ОДА за підрахунками Міністерства фінансів працює 829 та 938 посадовців.

Нагадаємо, хто з одеських військкомів заробив найбільше у 2023. Найзаможнішим військовим є екскерівник Миколаївського районного ТЦК Вячеслав Кушнеров. Його дохід за рік склав 44 мільйони гривень. При цьому більшу частину коштів посадовець отримав від продажу квартири в Одесі.

На другій сходинці рейтингу найзаможніших військкомів опинився керівник Одеського обласного ТЦК Олександр Охріменко. Військком задекларував 1,33 мільйона грошового забезпечення та 2,7 мільйона гривень допомоги для купівлі житла.

Раніше повідомлялося, що заробили посадовці Херсонської ОДА під час повномасштабного вторгнення. Заступники голови Херсонської обласної військової адміністрації Дмитро Бутрій та Ольга Малярчук подали декларації про доходи отримані з 2022 року.

зарплати держслужбовців, Миколаївська ОДА, посадовець, Херсонська ОВА

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER