Ексголова Білгород-Дністровської районної ради не зміг пояснити виявлені у нього майже 60 млн гривень

Декларації голови Білгород-Дністровської райради

Національне агентство з питань запобігання корупції провело перевірки декларації за 2021 рік колишнього керівника Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченка. В документі знайшли неточності на 59 мільйонів гривень.

Про це повідомили в пресслужбі НАЗК, передає Nikcenter.

Експосадовець забувся вказати в декларації земельну ділянку вартістю 167 мільйонів гривень. Однак, найбільше неточностей в Національному агентстві знайшли у статках родини Григорія Мельниченка.

У деклараціях колишній голова районної ради вказав серед заощаджень 11 мільйонів гривень, 647 тисяч доларів та один мільйон євро. За результатами перевірки НАЗК встановило, що з 1999 до 2021 року родичі Григорія Мельниченка офіційно заробили 1,3 мільйона гривень. Окрім того 3,8 мільйона гривень посадовець отримав від товариств «Мельниченко» та «Фортеця рибака».

Витрати родини за цей період не дозволило б заощадити активи, які голова районної ради вказав у декларації. Загальна сума неточностей задекларованих посадовцем перевищила 59,6 мільйона гривень.

Раніше повідомлялося, що 37 посадовців з Одещини підозрюють у недостовірному декларуванні. Протягом п’яти місяців Національне агентство з питань запобігання корупції займалося перевірками декларацій посадовців усіх рівнів. Загалом було виявлено подання недостовірних відомостей чиновниками на 555 мільйонів гривень.

В Одеській області виявили чи не найбільше порушень, пов’язаних з декларуванням. Представники НАЗК розпочали детальну перевірку 37 декларацій, які подали посадовці Одещини. В документах побачили ознаки незаконного збагачення та подання недостовірних відомостей.

Серед тих, хто потрапив в зону ризику депутат Ізмаїльської міської ради Геворг Авєтісян та керівник сектору кримінальної поліції Одеської області Владислав Акішенко

Нагадаємо, в кожній другій декларації посадовців активи, що суттєво зросли під час воєнного стану. Найбільша кількість перевірок проводиться по деклараціях посадовців органів місцевого самоврядування, органів досудового розслідування, представників судової влади, працівників митної та податкової служби, а також народних депутатів. Майже кожну другу декларацію ідентифіковано як ризикову через стрімке зростання доходів.

Білгород-Дністровський, декларації, НАЗК, Одеська районна рада, Одеські новини, посадовець

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER