Для Південноукраїнської АЕС замовили модернізацію систем безпеки за 468 млн гривень, однак приховали їхню ціну

Тендер для Південноукраїнської АЕС

«Енергоатом» провів тендер щодо закупівлі будівельних робіт з реконструкції для Південноукраїнської атомної електростанції у Миколаївській області. На проведення робіт з бюджету виділили 468 мільйонів гривень.

Про це повідомляють “Наші гроші”, передає Nikcenter.

Кошти розподілили на два види робіт: модернізацію керуючих систем безпеки з заміною уніфікованого комплексу технічних засобів за 328 мільйонів гривень та модернізацію системи нормальної експлуатації за 141 мільйон гривень.

Як йдеться у тендерній документації, модернізація необхідна для безпеки турбінного відділення та підсистеми контрольно-вимірювальних приладів.

Переможцем тендеру стало товариство «Атоммонтажсервіс», хоча більшу частину робіт виконуватиме субпідрядник – товариство з обмеженою відповідальністю «Сі Ес Груп Монтаж». За умовами технічної специфікації, підрядник забезпечує поставку кабелів та проводів для систем, що відповідають за безпеку атомної станції. Однак, усі технічні умови повинен погоджувати «Енергоатом».

Замовник так і не оприлюднив підсумкову відомість ресурсів та кошториси, тому практично неможливо порівняти ціни на будматеріали з ринковими та з’ясувати чи не вдався підрядник до завищення вартості будматеріалів.

Підрядник врахував у кошторисі середню зарплату робітника на рівні 32 тисяч гривень, хоча статистика Пенсійного фонду та популярних сайтів пошуку роботи показують середню зарплату від 16 тисяч до 23 тисяч гривень.

«Енергоатом» не проводив аукціон під час тендеру, оскільки в торгах інші компанії участі не брали. Від підрядника замовник вимагав надати аналогічний договір про проведення будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт на обладнанні енергоблоків атомної станції. Окрім того, у тендері на 328 мільйонів гривень «Енергоатом» додатково вимагав наявність не менше десяти досвідчених кваліфікованих робітників та техніки з конкретно визначеними технічними характеристиками.

Нагадаємо, Енергоатом під час тендеру приховав вартість матеріалів для Південноукраїнської АЕС. Компанія провела тендер на закупівлю послуг з підвищення пожежної безпеки кабельного господарства Південноукраїнської АЕС.

Раніше повідомлялося, що Енергоатом замовив обладнання на 323 мільйони для Південноукраїнської АЕС. НАЕК «Енергоатом» підписав договір із «СНВО «Імпульс» загальною вартістю 322,8 млн грн на постачання обладнання та програмного забезпечення.

Енергоатом, закупівля, обладнання, Південноукраїнська АЕС, тендер

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER