Немає потреби: у Миколаєві відмовилися від будівництва розвʼязки для «японського мосту»

Будівництво японського мосту в Миколаєві

У Миколаєві Служба відновлення та розвитку інфраструктури скасувала тендер на будівництво розвʼязки для «японського мосту» за два мільярди гривень. 

Про це стало відомо з системи електронних закупівель Prozorro, передає Nikcenter.

Друга спроба пошуку підрядника, який би взявся за будівництво розвʼязки до багатостраждального мосту, знову не завершилася успіхом. Служба відновлення та розвитку інфраструктури вдруге оголосила тендер 30 січня 2024 року вартістю 2,29 мільярда гривень. Кінцевий строк подання пропозицій встановили до 7 лютого.

За умовами тендеру планувалося будівництво транспортної розв’язки у різних рівнях на примиканні мостового переходу через річку Південний Буг в місті Миколаєві до автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (км121+360).

Дві компанії подали свої пропозиції на участь в тендері – ТОВ «Автомагістраль-Південь» та Консорціум «Євротрансміст». Служба відновлення та розвитку інфраструктури Миколаївщини обрала переможцем ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Однак, несподівано 3 травня Служба прийняла рішення про відміну торгів. Причиною вказали відсутність потреби в закупівлі товарів, робіт та послуг. Ще у листопаді 2023 року в Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури були більш оптимістично налаштовані щодо будівництва автошляху в обхід Миколаєва. У відомстві запевняли, що найближчим часом проведуть детальне обстеження стану мостів та які заходи потрібно провести для їх реконструкції й ремонту.

Зазначимо, журналісти Nikcenter розповідали як проходила перша спроба оголошення тендеру на будівництво транспортної розв’язки на місці примикання мостового переходу через Південний Буг до автодороги М-14 Одеса-Мелітополь на ділянці 121+360 км.

У закупівлі тоді взяли участь три компанії: ТОВ «Автомагістраль-Південь», ТОВ «Сучасна транспортна інфраструктура» та створений за місяць до тендеру консорціум «Євротрансміст». Однак Служба відновлення інфраструктури відхилила усі три пропозиції. «Автомагістраль-Південь», один із фаворитів дорожніх тендерів у масштабі країни, надав неправильну банківську гарантію,  а «Сучасна транспортна інфраструктура» подала інформацію про наявну техніку із помилками.

За законом «Про публічні закупівлі», в разі відхилення усіх пропозицій тендер визнається таким, що не відбувся.

будівництво, закупівля, миколаїв, міст, ремонт доріг, тендер

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER