Компанія сценариста серіалу «Слуга народу» уклала бюджетних контрактів на 750 млн гривень

Режисер Слуги народу Кірющенко

Олексій Кірющенко, який є режисером та сценаристом популярних серіалів «Слуга народу» та «Свати», змінив кіноіндустрію на бізнес пов’язаний з постачанням електричної енергії.

Про це йдеться в розслідуванні Bihus.info, передає Nikcenter.

Олексій Кірющенко отримав частку в компанії «Ел-енерго», яка майже одразу почала отримувати чималі замовлення на постачання електричної енергії комунальним підприємствам та державним структурам.

За більш як пів року з жовтня 2023 року до травня 2024 року компанія «Ел-енерго» уклала 12 контрактів на суму у 750 мільйонів гривень. Олексій Кірющенко став співвласником компанії, що займається постачанням електроенергії. Ще одним власником «Ел-енерго» є Олександр Хандрига.

Компанію створили у 2022 році, а ліцензію на постачання електроенергії їй видали у листопаді того ж року. Однак, до появи нового власника в особі Олексія Кірющенко компанія діяльності не проводила.

Найбільший контракт «Ел-енерго» вдалося укласти з комунальним підприємством «Дніпроводоканал». До кінця року з бюджету компанії українського режисера виплатять 521 мільйон гривень.

Журналісти намагалися з’ясували в Олексія Кірющенко деталі про його новий бізнес, однак він відмовився відповідати на запитання. Вкінці-кінців режисер почав ображати журналістів Bihus.info.

Новий власник «Ел-енерго», хоча народився в Україні, проте тривалий час жив і працював у Росії. В Україні він відомий за проєктами «Слуга народу», «Свати» та «Папік». Після здобуття перемоги на президентських виборах Володимиром Зеленським, Олексій Кірющенко був одним з авторів концепції телеканалу «Дім», де спочатку транслювалися програми для окупованих територій.

Також режисер входив до складу комісії, яка займалася обранням кінопроєктів для державного фінансування. У вересні 2023 року Олексій Кірющенко започаткував новий бізнес – став співвласником компанії-виробника безпілотників Culver. Його компаньйоном є Артем Колюбаєв – колишній бізнес-партнер голови Офісу президента Андрія Єрмака.

Нагадаємо, народний депутат від «Слуги народу» організував бізнес з постачання зарядних станцій для окупованого Криму. За останні роки на території тимчасово окупованого Криму розрослася мережа заправок для електрокарів бренду DriveEnergy. Зарядні станції для заправок виготовляв харківський завод Autoenterprise. При цьому Autoenterprise пов’язаний з депутатом від «Слуги народу» Олександром Куницьким.

бюджетні кошти, електроенергія, режисер, розслідування, Слуга народу

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER