Народний депутат з Одещини продав пікап та напівпричеп за майже мільйон гривень

Декларація Степана Чернявського

Народний депутат з Одеської області Степан Чернявський подав декларацію про доходи, отримані в перші роки повномасштабного вторгнення. У 2023 році нардеп вдало продав пікап Mitsubishi L200 2007 року.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру декларацій, передає Nikcenter.

У 2022 році дружина Степана Чернявського купила Volkswagen Polo Match. Натомість минулого року родина отримала 900 тисяч гривень від продажу пікапа та напівпричепу PEZZAIOLI SBA-32T 2021 року випуску.

Наразі народний депутат користується автівкою BMW X6, що належить його брату. Також у власності Степана Чернявського залишилася вантажівка MAN L 2000. Дружина Наталія Чернявська є власницею вантажного сідлового тягача DAF XF105.460 2008 року.

Після 24 лютого 2022 року сім’я народного депутата скористалася програмою проживання «дім для українців» у Великій Британії та певний час жила в кімнаті місцевого громадянина.

Окрім 900 тисяч гривень отриманих від продажу транспортних засобів, у 2023 році родина нардепа заробила: 606 тисяч гривень зарплата Степана Чернявського та 1 мільйон 99 тисяч гривень – дохід від підприємницької діяльності Наталії Чернявської.

В дохід народний депутат включив 10 тисяч гривень аліментів, які виплатив сину Владиславу. Подружжя Чернявських протягом 2023 року отримували прибутки й з інших джерел – 454 тисяч гривень дивіденди, 457 тисяч гривень зарплата, яку Юлії Чернівській виплатила компанія «Гладіус Лімітуд».

Чималі суми коштів родина народного депутата зберігає готівкою та на банківських рахунках. Зокрема, в готівці Степан Чернявський разом з дружиною мали 250 тисяч доларів, 95 тисяч євро, 1 мільйон 750 тисяч гривень. На банківському рахунку народного депутата зберігалося 164 тисячі гривень.

В Юлії Чернявської дещо менші суми заощаджень: 21 тисяча євро, 56 тисяч доларів та 190 тисяч гривень готівкою, на банківському рахунку – 39 тисяч гривень.

Нагадаємо, з декларації народного депутата з Одещини «зникли» дружина та оформлена на неї нерухомість. Олексій Леонов, який представляє у Верховній Раді Одеську область, прозвітував про доходи отримані у 2023 році. В новій декларації в нардепа відбулися зміни у сімейному стані.

Раніше повідомлялося, що дружина народного депутата від Миколаєва має дохід у чотири рази більший за чоловіка. Максим Дирдін задекларував доходи своєї родини. Дружина нардепа заробила мільйони гривень, на відміну від чоловіка-політика.

автомобілі, декларації, народний депутат, Одеські новини, прибуток

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER