На будівництво фортифікацій в Миколаївській та Херсонській областях уряд додатково виділив 400 млн гривень

Будівництво фортифікацій на Миколаївщині

В Україні посиленими темпами триває будівництво оборонних споруд та фортифікаційних загороджень в прифронтових регіонах. Миколаївщина та Херсонщина до кінця року отримають з бюджету фінансування для цих цілей.

Новину повідомили на Урядовому порталі, передає Nikcenter.

2 квітня відбулося засідання Кабінету Міністрів України, під час якого вирішили додатково виділити 5,6 мільярда гривень на зведення фортифікацій. Найбільшу суму коштів отримає Сумська область – 1,5 мільярда гривень, Донецькій області виділили 1,1 мільярда гривень, дещо меншу суму спрямують Запорізькій області – 1 мільярд гривень. Для Миколаївської та Херсонської областей уряд направив 300 та 400 мільйонів гривень відповідно.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що одним з головних завдань наразі є облаштування надійних укриттів у школах. Безпечними умовами для офлайн-навчання планують забезпечити 300 тисяч учнів.

На будівництво та ремонт укриттів в медичних закладах передбачено 1 мільярд гривень. Так, від Японії Україна отримала 70 мільйонів доларів в рамках проєкту HEAL Ukraine.

«Наша мета — гарантувати доступність, безпечність та ефективність медичних послуг для усіх українців. У цьому нам допомагають партнери», – зазначив прем’єр-міністр.

Варто додати, Nikcenter вже повідомляв, що Департамент капітального будівництва облдержадміністрації оголосив тендери на будівництво фортифікаційних споруд оборонних рубежів та улаштування системи невибухових загороджень. На роботи з бюджету виділили 473 мільйони гривень.

Оборонні споруди встановлять на декількох напрямках в Миколаївській області. Додатково компанія-переможець тендеру облаштує смугу загороджень десантно-доступних ділянок. Тендер провели без використання електронної системи.

Однак, якому підряднику доручили проведення робіт невідомо, оскільки його ім’я та реквізити засекречено. Також приховані технічні та кваліфікаційні критерії, які встановлювали учасникам закупівлі. Компанія-підрядник зобов’язана завершити усі роботи до 31 грудня 2025 року.

Нагадаємо, у Херсоні уклали угоди на будівництво фортифікацій за 680 млн, засекретили навіть підрядників. Замовник в цілях безпеки приховав місце проведення будівельних робіт, вказавши лише протяжність ділянок та інвентаризаційний номер. Херсонська ОВА оголосила 5 тендерів на будівництво систем невибухових загороджень на території регіону.

бюджетні кошти, миколаївська область, оборона міста, рішення уряду, Херсонська ОВА

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER