Криптовалюта та мільйонні прибутки: Сєнкевич та Кім подали декларації за 2023 рік

Декларації Сєнкевича та Кіма

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич та голова обласної військової адміністрації Віталій Кім прозвітували про доходи отримані минулого року. Що ж змінилося в деклараціях високопосадовців Миколаєва.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру декларацій, передає Nikcenter.

На посаді мера Олександр Сєнкевич заробив у 2023 році 678 тисяч гривень, а доходи його дружини перевищили 4 мільйони гривень. Як і раніше міський голова Миколаєва є власником двох земельних ділянок та двох квартир у місті, які він придбав протягом 2007-2008 років.

Після початку повномасштабного вторгнення дружина Олександра Сєнкевича разом з двома дітьми проживає у Польщі, де орендують квартиру площею 68 квадратних метрів.

Катерина Сєнкевич володіє 39% корпоративних прав в українських компаніях – ТОВ «FFW Mykolayiv» та ТОВ «Блінк Ріекшн Інтернешнл». У 2023 році дружина мера Миколаєва придбала корпоративні права в компаніях, що мають польську реєстрацію – «Чарне Може ЛЛСі» та «Сольна Справа ЛЛСі».

Минулого року статки Сєнкевичів поповнилися декількома видами криптовалют на суму 18 тисяч 199 гривень, а саме: SOL (Solana) – 723 гривні, Ethereum (ETH) – 2 тисячі гривень, Bitcoin (BTC, XBT) – 13 тисяч 672 гривні.

Основним доходом Олександра Сєнкевича була зарплата мера. Також він отримав від профспілкової організації виконавчих органів влади Миколаївської міськради грошовий подарунок в розмірі 2 тисячі 729 гривень.

Що ж стосується голови ОВА Віталія Кіма, в його декларації за 2023 рік практично нічого не змінилося у порівнянні з іншими роками. Зокрема, посадовець є власником шести квартир та нежитлового приміщення в Миколаєві, що були куплені в період з 2017 до 2020 року.

Серед цінного рухомого майна Віталій Кім вказав швейцарський годинник бренду Hublot вартістю 438 тисяч гривень, який він подарував дружині Юлії у 2022 році.

За 2023 рік голова ОВА заробив 1 мільйон 349 тисяч гривень, а його дружина – 500 тисяч гривень. Готівкою посадовець зберігає 95 тисяч доларів та 500 тисяч гривень. Щоправда, наполовину зменшилися заощадження Віталія Кіма в іспанському банку Сантандер і складають 74 тисячі євро. Хоча, у 2022 році на банківському рахунку голови ОВА зберігалося 143 тисячі євро.

Нагадаємо, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич задекларував, що його дружина заробила у 2021 році майже 4,3 млн грн. Сам мер Миколаєва отримав того року 700 тис. грн зарплати.

Раніше повідомлялося, що очільники Миколаєва і області у перший рік війни вкладали гроші в криптовалюту. Родичі Віталія Кіма, Олександра Сєнкевича та Ганни Замазєєвої вклали у віртуальні гроші близько двох мільйонів гривень.

Віталій Кім, декларації, миколаїв, Миколаївська міська рада, Миколаївська ОДА, Сєнкевич

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER