Після звільнення доходи колишнього військкома Львівщини зросли на 8 млн гривень

Військком Львівщини Тіщенко

Екскерівник військкомату у Львівській області Олександр Тіщенко задекларував доходи за 2023 рік. Після звільнення прибутки посадовця суттєво зросли.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру декларацій, передає Nikcenter.

За минулий рік доходи родини екскерівника ТЦК у Львівській області склали 8 мільйонів 805 тисяч гривень. Дружина посадовця у 2023 році заробила від підприємницької діяльності 4 мільйони 805 тисяч гривень. Також вона отримала зарплату від приватного підприємства – 26 тисяч гривень.

Доходи Олександра Тіщенка складалися з грошового забезпечення за військову службу – 1 мільйон 66 тисяч гривень, прибутку від підприємництва – 2 мільйони 560 тисяч гривень, зарплати від товариства «Комфорт транс логістік» – 203 тисячі гривень та пенсії – 106 тисяч гривень.

Олександр Тіщенко має грошові збереження у вигляді 3 мільйонів 91 тисячі гривень та 42 тисяч доларів. Цікавим є той факт, що в декларації поданій перед звільненням у вересні 2023 року керівник військкомату вказав значно менші доходи.

За майже 9 місяців минулого року Олександр Тіщенко заробив 925 тисяч гривень, тоді як за чотири наступних місяці його статки зросли до майже 8 мільйонів гривень. Жодного нового нерухомого майна колишній військком Львівщини не вказав. Що ж стосується транспортних засобів, з 2008 року у власності Олександра Тіщенка є лише вантажівка ЗИЛ 131 1990 року.

Варто додати, на незаконному збагаченні викрили головного військкома Одеської області Євгена Борисова. Посадовець «заробив» 188 мільйонів гривень, походження яких так і не зміг пояснити. Зокрема, під час повномасштабного вторгнення він купив віллу в Іспанії вартістю майже 4 мільйони євро, яку оформив на свою маму.

Таких об’єктів нерухомості в Євгена Борисова з’явилося декілька, всі вартістю від півмільйона євро. Як з’ясувалося, посадовець причетний до організації каналів незаконного виїзду з України.

Нагадаємо, львівський суд закрив справу керівника військкомату, якого звинувачували в отриманні дорогих подарунків. Шевченківський районний суд Львова розглянув справу про притягнення до адміністративної відповідальності місцевого військкома Андрія Дубового.

Раніше повідомлялося, що декларації працівників військкоматів та ВЛК відкриють для публічного доступу. З врахуванням безпеки залишаться закритими декларації тих українців, яких мобілізували до Збройних Сил України та членів їхніх родин.

гроші, декларації, Львівська область, незаконне збагачення, посадовець

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER