Керівники Херсонської обласної прокуратури в лютому заробили пів мільйона гривень

Зарплати прокурорів Херсонської обласної прокуратури

Зарплата керівника Херсонської обласної прокуратури Сергія Гриценка за другий місяць 2024 року перевищила 200 тисяч гривень. Дещо менші суми отримали його заступники.

Про це повідомляє «Міст», передає Nikcenter.

Зокрема, головному прокурору Херсонської області Сергію Гриценку в лютому виплатили 229 тисяч гривень, з яких 111 тисяч гривень – допомога на оздоровлення. Перший заступник керівника прокуратури Сергій Колмиков отримав 94 тисячі гривень.

Іншим заступникам – Олександру Михаліку та Віталію Нікітіну з державного бюджету виплатили 89 тисяч та 90 тисяч гривень. Проте, в порівнянні з першим місяцем 2024 року зарплата посадовців Херсонської обласної прокуратури суттєво знизилася. Керівник обласної прокуратури разом з заступниками в січні отримали 640 тисяч гривень доходів.

Також для посадовців обласної прокуратури надзвичайно вдалим був грудень 2023 року. Загальна сума виплат за цей місяць склала 1 мільйон 270 тисяч гривень. Найбільше традиційно отримав керівник обласної прокуратури Сергій  Гриценко – 353 тисячі гривень. Сума виплат заступників коливалася від 292 тисяч до 325 тисяч гривень.

Загалом за 2023 рік Сергій Гриценко, Олександр Михалік, Віталій Нікітін та Сергій Колмиков отримали зарплату в розмірі 6 мільйонів 241 тисячі гривень.

Слід зазначити, непогані виплати з бюджету під кінець року отримали й прокурори Миколаївської обласної прокуратури. Їхня зарплата склала щонайменше 200 тисяч гривень. Суттєві зміни в майновому стані прокурори вказали у своїх деклараціях.

Керівник Миколаївської обласної прокуратури Дмитро Казак отримав 230 тисяч гривень. Першому заступнику Денису Фальченко виплатили 211 тисяч гривень, а ще одному заступнику головного прокурора Денису Ільченко – 90 тисяч гривень. Щедрі премії посадовцям нарахували до Дня прокуратури.

Нагадаємо, в Одесі посадовці пропонували купити посаду в прокуратурі за 35 тисяч доларів. Правоохоронці викрили на обмані інспектора виконавчої служби та колишнього працівника прокуратури. Вони намагалися видурити чималі кошти в місцевої жительки. За три роки служби та була відсутня майже 400 робочих днів без поважних причин.

Раніше повідомлялося, що на Одещині правоохоронниця безпідставно нарахувала подрузі мільйон гривень зарплати. Виявили незаконну схему виплати зарплати в одному з правоохоронних органів. Начальниця фінансового управління безпідставно нараховувала гроші своїй знайомій.

зарплати держслужбовців, обласна прокуратура, прокурори, Херсон

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER