Антимонопольний комітет оштрафував на 100 тисяч гривень ритуальну службу Миколаєва

Оштрафували миколаївську ритуальну службу

Комунальне підприємство міської ради Миколаєва «Миколаївська ритуальна служба» отримало чималий штраф від Антимонопольного комітету. Причиною стало подання підприємством недостовірної інформації.

Про це повідомили в пресслужбі АМКУ, передає Nikcenter.

Антимонопольний комітет здійснював контроль за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції на ринку ритуальних послугах. Відомство займалося збиранням доказів щодо порушень закону.

Адміністративна колегія Південного міжобласного територіального відділення АМКУ розглянула справу комунального підприємства. В рамках перевірки «Миколаївську ритуальну службу» попросили надати інформацію, однак комунальне підприємство не відповіло вчасно на запит.

«КП ММР «Миколаївська ритуальна служба» на вимогу голови Відділення надала інформацію на 11 днів пізніше встановленого строку. Окрім того, частина наданої інформації виявилася недостовірною», – йдеться в повідомленні Адміністративної колегії Антимонопольного комітету.

Як наслідок, комунальне підприємство порушило вимоги закону «Про захист економічної конкуренції». На «Миколаївську ритуальну службу» наклали штраф у розмірі 96 тисяч 200 гривень.

Варто додати, в поліції розслідують кримінальне провадження щодо шахрайства посадовців Миколаївської ритуальної служби. Вони заробляли на організації поховань військовослужбовців. Працівники комунального підприємства під час проведення поховань незахищених верств населення чи загиблих військових привласнювали бюджетні гроші.

Слідчі вивчають бухгалтерські документи та іншу документацію для проведення експертизи. Встановлюються причетні до злочину особи. Посадовцям загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет зацікавився роботою «Миколаївської ритуальної служби». В роботі комунального підприємства адміністративна колегія АМКУ побачила ознаки порушення закону про захист економічної конкуренції.

Раніше повідомлялося, що у Кривому Розі родичів загиблих військових змушують користуватися послугами лише однієї ритуальної фірми. В територіальних центрах комплектування Кривого Рогу усіх родичів полеглих військових направляють в одну ритуальну фірму. Журналісти з’ясували, що в фірмі вимагають гроші за різні атрибути для поховання такі як вінки, труни та інше. Навіть якщо їх безкоштовно надає родичам бійців військова частина.

антимонопольний комітет, миколаїв, порушення, ритуальні послуги, штраф

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER