Поліція закрила кримінальну справу, пов’язану зі знищенням ялинок біля Миколаївської міської ради

Ялинки біля Миколаївської міськради

В січні 2023 року комунальники спиляли багаторічні ялинки, що прикрашали територію біля Миколаївської міської ради. Подія набула неабиякого суспільного резонансу.

Про це повідомляють «НикВести», передає Nikcenter.

Одразу після знищення дерев Державна екологічна інспекція звернулася до прокуратури щодо перевірки законності спиляння ялинок. Перед цим представники екологічної інспекції оглянули дерева та з’ясували, що вони перебувають у доброму стані й вказали про заборону спиляння ялинок.

Однак, зауваження екологічних інспекторів не зупинили комунальників, які своєю чергою зазначили, що знесення ялинок було плановим та законним. Шкоду завдану зрізанням дерев в екоінспекції оцінили у 84 тисячі гривень.

Через розголос прокуратура таки відкрила кримінальне провадження за фактом самоуправства. Проте, навіть року не пройшло як справу закрили. При цьому поліція не пояснила мотиви та не вказала, що правоохоронцями зроблено для з’ясування ймовірних підозрюваних.

«31.08.2023 кримінальне провадження №42023152010000011 було закрито на підставі частини 1 пункту 2 статті 284 КПК України, у звʼязку з відсутністю складу кримінального правопорушення. На теперішній час постанову про закриття вказаного кримінального провадження не скасовано», – розповіли в поліції Миколаївської області.

Варто додати, керівник Департаменту житлово-комунального господарства Дмитро Бездольний прокоментував, що біля міської ради більше не висаджуватимуть дерев. Скоріш за все на місці багаторічних блакитних ялинок з’являться кущі. Оскільки будівельні норми не передбачають висаджування дерев на відстані не менш як 5 метрів до будинків.

За словами представника міської ради, зрізаним ялинкам було понад 60 років, через що пересадити їх в інше місце було неможливо. Окрім того дерева нібито росли занадто близько до будівель.

Нагадаємо, в Одесі судитимуть депутата міської ради, який організував бізнес на знищенні зелених насаджень. Він організував схему заробітку на знищенні дерев у місті. За кожен дозвіл посадовець вимагав чималу суму в доларах.

Раніше повідомлялося, поки в Миколаєві знищують зелені насадження: Сєнкевич став послом місцевих кліматичних заходів. Миколаїв щороку масово втрачає зелені насадження та навіть цілі сквери, на місці яких «виростають» торгові обʼєкти. Берегові лінії міста забудовані котеджами, а центральні вулиці обкладають бруківкою. Парки та зелені насадження займають лише 4 відсотки території

дерева, кримінальне провадження, миколаїв, Миколаївська міська рада, національна поліція

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER