На Миколаївщині навчальні заклади закупляли газ за завищеними цінами

На Миколаївщині переплатили за газ 200 тисяч

Два навчальних заклади в Миколаївській області закупляли газ за суттєво завищеними цінами. Переплата склала понад 200 тисяч гривень.

Про це повідомили в Миколаївській обласній прокуратурі, передає Nikcenter.

Відділи освіти Дорошівської та Прибужанівської сільських рад зайво перерахували бюджетні гроші постачальнику природного газу. Зокрема, були підписані додаткові угоди з порушенням законодавства.

«Підприємствами – постачальниками та відділами освіти укладено додаткові угоди, якими збільшено вартість природного газу, за рахунок якого опалювалися навчальні заклади, чим завдано бюджету шкоди», – розповіли в прокуратурі.

Відділи освіти повинні були дотриматися ціни на природний газ, встановленої в основному договорі. Натомість систематичне підвищення вартості послуги шляхом укладання додаткових угод призвело до великої витрати з бюджету.

Вознесенська окружна прокуратура звернулася з позовами до суду про визнання недійсними додаткових угод та стягнення з постачальника газу переплачених коштів.

Також суд виніс рішення, яким зобов’язав підприємство в Очаківській громаді привести до ладу протирадіаційне укриття. Комісія під час перевірки стану укриттів з’ясувала, що приміщення призначене для 200 людей перебувало в неналежному стані. Однак, власник відмовлявся проводити будь-які ремонтні роботи.

Очаків практично щоденно потерпає від ворожих обстрілів, проте всупереч цьому власник укриття не подбав про умови безпеки для приміщення. Тому, прокуратура звернулася з позовом до Миколаївського адміністративного суду, який примусово змусив власника укриття зайнятися ремонтом та відновленням.

Нагадаємо, на Миколаївщині навчальний заклад переплатив за газ пів мільйона гривень. Надбузький професійний аграрний ліцей уклав договір на постачання газу на 2021 рік. Проте, навчальним закладом було допущено порушення, що призвели до суттєвих переплат за послугу. Заклад порушив умови Закону України «Про публічні закупівлі».

Раніше повідомлялося, що на Миколаївщині відділ освіти закупляв газ за завищеними цінами. Розтрату бюджетних коштів виявили в одній з сільських рад Первомайського району. Начальниця відділу освіту займалася закупівлею газу для потреб навчальних закладів за завищеною ціною. Посадовиця погодилася на пропозицію постачальника газу і безпідставно підписала додаткові угоди.

бюджетні кошти, газ, миколаїв, навчальні заклади, Прокуратура

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER