Заощадили 100 млн гривень: на Одещині прокуратура втрутилася в закупівлю робіт з будівництва каналізації

Тендер на будівництво каналізації на Одещині

Доброславська окружна прокуратура перешкодила зайвим витратам з бюджету 100 мільйонів гривень. Визирська сільська рада в Одеській області провела тендер з порушеннями.

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі, передає Nikcenter.

За результатами проведеної закупівлі Визирська сільська рада уклала договір з підприємством переможцем з будівництва госпобутової каналізації та каналізаційних очисних споруд. Нова каналізація мала з’явитися в селі Визирка Лиманського району.

Проте, процедуру закупівлі провели з серйозними порушеннями. Зокрема, підприємство, яке в результаті отримало перемогу, надало довідку про наявність обладнання, матеріально-технічної бази, досвіду виконання аналогічних договорів, що не відповідали умовам тендеру.

Як з’ясувалось, компанія-переможець не мала достатньої кількості кваліфікованих робітників для проведення будівельних робіт

«Жодного документу, що свідчив би про залучення будь-якого іншого субпідрядника для виконання робіт, також не долучено. Прокурори звернулися до суду із позовом про визнання незаконним рішення тендерного комітету та недійсним договору», – йдеться в повідомленні обласної прокуратури.

В ході розгляду справи сільська рада добровільно уклала з підприємством додаткову угоду про розірвання договору на будівництво каналізації, через що суд закрив справу.

Варто додати, минулого місяця Визирська сільська рада провела ще один сумнівний тендер. Для потреб ради встановили систему фільтрування води вартістю понад 600 тисяч гривень. За умовами тендеру проведуть нове будівництво  модульної станції зворотнього осмосу з попередньою фільтрацією води «Wise water» (модель Wise water 12) з накопичувальними ємностями у будівлі сільської ради.

Нагадаємо, не можуть знайти охочих відремонтувати міст за 200 мільйонів гривень. В Одеській області третій раз оголошують тендер на проведення капітального ремонту мосту в Ізмаїльському районі через канал Кофа.

Раніше повідомлялося, що на Одещині виявили зловживання під час будівництва бомбосховища. Одеське комунальне підприємство «Видавництво «Чорномор’я» проводило капітальний ремонт укриття. Проте, через зловживання службових осіб підприємства держава зазнала чималих збитків.

закупівля, обласна прокуратура, Одеські новини, порушення, тендер

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER