Спортсменка з Миколаєва отримала перемогу на Чемпіонаті Європи

Важкоатлетка з Миколаєва стала призеркою Чемпіонату Європи. Руслана Кузікова виборола на змаганнях срібну медаль.

Про це розповіли в Миколаївській міській раді, передає Nikcenter:

“Цьогоріч на змаганнях Україну представляє 29 спортсменів, серед яких миколаївчанка Руслана Кузікова. У ваговій категорії 49 кг наша спортсменка стала другою в поштовху (93 кг) та четвертою в ривку (72 кг)”.

Додамо, Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років триває від 26 липня до 3 серпня в румунському місті Бухарест.

Нагадаємо, вчора, 27 липня, миколаївська спортсменка Ольга Харлан перемогла російську суперницю на чемпіонаті світу з фехтування та отримала дискваліфікацію. Українка змогла продемонструвати неабияку витримку та зневагу до громадянки країни-терориста.

Згодом ситуацію прокоментували в Миколаївській міській раді. Тут вважають вчинок Міжнародної федерації з фехтування ганебним. Адже російські спортсмени є представниками країни-терориста, під якими б прапорами вони не виступали.