В Україні продовжили мобілізацію та воєнний стан

Сьогодні, 2 травня, Верховна рада проголосувала за закони про продовження строку дії воєнного стану і загальної мобілізації. За рішення віддали голоси 324 народних депутати.

Про це повідомив Ярослав Железняк, передає Центр журналістських розслідувань.

Документом продовжено воєнний стан з 20 травня на ще 90 діб. За продовження строку проведення мобілізації голоси віддали 333 народних депутати.

Варто додати, що вперше воєнний стан та загальну мобілізацію запровадили з початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року до 26 березня 2022 року.

Згодом неодноразово Верховна Рада законами продовжувала строк їхньої дії: до 25 квітня, 25 травня, 23 серпня, 21 листопада 2022 року. У новому році воєнний стан і мобілізацію продовжували двічі – до 19 лютого та 20 травня.

Нагадаємо, депутати готуються внести зміни до закону про мобілізацію. Взято на контроль питання відправлення військових на передову одразу після призову на службу.

Раніше повідомлялося, що потреба в нових мобілізованих для Збройних Сил України залежить від ситуації на фронті. Це буде актуальним аж до самої перемоги України.

Верховна Рада, воєнний стан, мобілізація, хвилі мобілізації

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.


Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.