Начальник облздраву Безносенко, який володіє маєтком у «Царському селі», під час війни отримував з бюджету матеріальну допомогу

Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Максим Безносенко у 2022 році отримав 85 тис. грн матеріальної допомоги із бюджету. Чиновник володіє величезним будинком у так званому «Царському селі» в Корабельному районі Миколаєва і дорогою автівкою. 

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань

Журналісти звернулися до управління охорони здоров’я із запитом, у якому просили надати інформацію про зарплати, премії та надбавки, які протягом року війни нараховували начальнику управління та його заступникам. Згідно відповіді на запит, у 2022 році на займаній посаді Максим Безносенко заробив 625 тис. грн. Майже половину із цих коштів – 309 тис. грн – склали надбавки. Також очільнику управління у минулому році виплатили 85 тис. грн матеріальної допомоги. Грошову допомогу Безносенку нараховували двічі – 46 тис. грн у серпні та 39 тис. грн у листопаді. 

Згідно даних Єдиного реєстру речових прав на нерухоме майно, чиновник володіє двома об’єктами нерухомості – земельною ділянкою у так званому «Царському селі» в Корабельному районі Миколаєва та будинком, розташованим на ній, загальна площа якого складає 525,9 кв. м.

Маєток Максима Безносенка у «Царському селі»

Їздить Максим Безносенко, згідно інформації із аналітичної системи Юконтрол, на джипі Grand Cherokee 2017 року випуску, який наразі коштує в середньому 30 тис. доларів.

Grand Cherokee 2017 року випуску. Ілюстративне фото

Власницею ще одного маєтку у тому ж «Царському селі» є мати чиновника Наталія Безносенко. Їй належить земельна ділянка та величезний будинок загальною площею у 743 кв. м, розташований навпроти оселі сина. Також батьки очільника обласного управління здоров’я володіють та керують медичним центром у Миколаєві «Інститут здоров‘я сім’ї», лише статутний капітал якого складає більше, ніж 500 тис. грн.

Маєток батьків Максима Безносенка у «Царському селі»

Центр журналістських розслідувань звернувся до Максима Безносенка із питанням про те, чи дійсно він потребував грошової допомоги із бюджету в умовах повномасштабної війни, але чиновник відповідати відмовився. 

«Надсилайте офіційний запит і ми розглянемо це питання», – сказав очільник обласного управління охорони здоров’я. 

Як відомо, Максим Безносенко має понад 20-річний медичний стаж і до призначення на посаду начальника облздраву виконував обов’язки директора Миколаївського обласного центру онкології (раніше – онкодиспансеру – Ред.).  

Зауважимо, що у 2022 році серед всіх керівників департаментів та управлінь облдержадміністрації Максим Безносенко отримав найбільшу матдопомогу. Як з’ясував Центр, серед чиновників, які просили надати їм грошову допомогу на лікування, були постраждалі під час ракетного удару по будівлі ОДА. 

Нагадаємо, Центр журналістських розслідувань проаналізував, хто із топ-чиновників Миколаївської облдержадміністрації отримував премії, надбавки і матеріальну допомогу під час повномасштабної війни. 

бюджетні кошти, декларації, Миколаївська ОДА


Олеся Баранцевич

Журналістка-розслідувачка МЦЖР. Авторка антикорупційних розслідувань, співавторка розслідувань про воєнні злочини російських окупантів в Україні. Лауреатка Всеукраїнської премії імені Василя Сергієнка.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2024. NIKCENTER