Включення порту Миколаєва до зернового коридору залежить від успіхів на фронті – МЗС

Окупанти щодня обстрілюють акваторію Очаківської громади та створюють перешкоди у приєднанні місцевого порту до зернової ініціативи. Ситуація може змінитися лише після здобуття перемог на фронті.

Про це повідомила представниця МЗС Ольга Трофимцева, передає Центр журналістських розслідувань.

Включення Миколаївського порту до зернового коридору може відбутися вже у березні. За словами Трофимцевої, найкращими «зернотрейдерами» є Збройні Сили України. І після отримання Україною обіцяної далекобійної зброї, експорт зерна здійснюватиметься без жодних перешкод.

«Коли розмова на цю тему піднімалася ще у листопаді 2022 року, було ясно, що чим далі наші Збройні сили відсунуть ворога від портів, тим більшою буде ймовірність того, що Миколаївський порт буде включений до зернового коридору. Цього разу цю можливість оцінюю більш позитивно. І якщо це не станеться у березні, це відбудеться на наступному етапі переговорів 100%», – зазначили в МЗС.

Нагадаємо, українські депутати працюють над приєднанням Миколаївської області до «зернової угоди». За сприяння Туреччини та ООН продовжено роботу «зернового коридору» ще на 120 днів.

зерновий коридор, ЗСУ

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.


Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.