У Бахмуті загинув американський волонтер

У четвер, 2 лютого, у Бахмуті загинув американський волонтер Піт Рід. Він надавав допомогу цивільному населенню.

Про його смерть пише CNN.

Відомо, що Піт Рід був ветераном морської піхоти США. 

"Це суворе нагадування про небезпеку, з якою стикаються рятувальники та працівники гуманітарних організацій у зонах конфліктів, коли вони надають допомогу громадянам, що опинилися під перехресним вогнем. Піту було лише 33 роки, але він прожив життя, служачи іншим, спочатку як нагороджений морський піхотинець США, а потім у сфері гуманітарної допомоги. GRM намагатиметься вшанувати його спадщину та самовіддане служіння, яке він практикував", – йдеться у заяві заснованої Рідом групи з надання гуманітарної допомоги Global Outreach Doctors Рід.

Речник Державного департаменту США підтвердив у коментарі "нещодавню смерть громадянина США в Україні".

Нагадаємо, аналітики оцінили перспективи нового повномасштабного наступу Росії. Володимир Путін, скоріш за все, переоцінив ефективність та можливості російської армії.

Великий наступ РФ, ймовірно, завершиться в сезон весняних дощів. Військові дії не  принесуть Росії бажаного результату. Натомість Збройні Сили України можуть скористатися сприятливими умовами та піти в контрнаступ весною або на початку літа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.

Соцмережі

Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.