В Дніпрі встановлений унікальний арт-об’єкт – бронежилет вагою 2,5 тони. ФОТО

Бронежилет вагою 2,5 тони встановлений в місті Дніпро в парку імені Гагаріна.

В Дніпро цей арт-об’єкт прибув із Запоріжжя, де розміщувався в центрі міста.

Автор незвичайної «скульптури», запорізький волонтер Євген Благун, каже, що величезний бронежилет – «символ боротьби за незалежність і свободу, символ волі до перемоги та данина вдячності Збройним силам України».

Бронежилет виготовлений з автомобільних ресор, забракованих під час відбору матеріалів для виготовлення бронеплит для військових. Виготовлений артефакт у запорізькому волонтерському центрі «Паляниця». Там працює і зварник Євген Благун, який, до речі, розробив власну унікальну методику зварювання автомобільних ресор, з яких виготовляються бронеплити. Волонтерський центр спеціалізується на виготовленні амуніції для українських військових.

Волонтери вирішили зробити арт-об’єкт, якого раніше ніде не було. На бронежилет можна не тільки подивитися: його зробили ще й як фотозону.

Дніпро – друге місто України, де експонується бронежилет-велетень. Далі він експонуватиметься в інших містах України. В планах «Паляниці» – представити унікальний арт-об’єкт за кордоном.

Нагадаємо, окупанти пропонують мешканцям Херсонщини підключатися до російських пропагандистських телеканалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт Нікцентру.

Соцмережі

Copyright © 2012-2023. Центр журналістських розслідувань.